Emlak Katılım Faizsiz Konut Finansmanını Duyurdu! Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Düşük Taksitle Kredi Dönemi Başladı!

Konut fiyatlarının son yılların zirvesine ulaşmasının ardından finansman ihtiyacı artıyor! Emlak Katılım en uygun finansman kampanyasını duyurdu! İşte detaylar…

Finans 09.05.2022 - 13:50 09.05.2022 - 13:53 Duygu Dilan Duman

Türkiye’nin önde gelen katılım bankalarından Emlak Katılım Bankası, konut finansmanı seçeneği ile vatandaşların rahatça ev sahibi olmasını sağlıyor. Uygun kâr oranları ile faizsiz bir şekilde ev kredisi veren Emlak Katılım, bütçelerine göre en uygun taksit oranları ile ev sahibi olmak isteyenlere cazip seçenekler sunuyor. Birçok farklı finansman türü ve anlaşmalı konut projeleri ile artan konut fiyatlarına karşı ev almak isteyenler için avantajlar duyuruldu.

100 Bin TL Kredi 120 Ay Vade ile Sunuluyor!

100-bin-tl-kredi-120-ay-vade

Emlak Katılım Bankası Yeni Konut Finansmanı ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara cazip seçenekler sunuyor. Pandemi ile başlayan süreçte enflasyon ve kur krizi gibi etkenlere de bağlı olarak bir hayli artan konut fiyatlarına karşı uygun finansman ihtiyacı her geçen gün artmaya devam ediyor. Öte yandan sığınmacıların etkisiyle de birçok noktada artan ev fiyatlarına karşın Emlak Katılım düşük kâr oranları ile vatandaşlar için 120 ay vade fırsatları sunuyor.

100.000 TL konut kredisi için yüzde 2,09 kâr oranları ile verilen Yeni Konut Finansmanı, Emlak Katılım Bankası tarafından ev sahibi olmak isteyenlere en uygun konut kredisi seçeneğini sunmaya devam ediyor.

Emlak Katılım Konut Kredisi Hesaplama

Emlak Katılım Bankası farklı konut finansmanı seçenekleri ile vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. 100 bin TL kredi için 120 ay vade seçenekleri ile yapılan örnek hesaplama tablosuna göre aylık sadece 2.280 TL taksit oranları ile kredi kullanımına imkan veriliyor. Yüzde 2,09 kâr oranları ile sunulan kredi sayesinde vatandaşların ev sahibi olması sağlanacak.

Yeni Evini Bekletmeyen Konut Kredisi ile mevcut evin satışını beklemek zorunda kalmadan vatandaşların yeni evlerini alabilmesi sağlanıyor. Satın almak istedikleri evin yüzde 100’üne kadar finansman sağlayan Emlak Katılım, mevcut evini satma tercihine göre 12 – 18 ay arası taksitler ile toplu ödeme fırsatı da sağlanmaktadır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@