Emlak Katılım'dan 47.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla, Yatırıma ve İşletmeye Uygun Ofisler ve İş Yerleri

Paranızı değerlendirmek için sağlam bir yatırım aracı arıyorsanız Emlak Katılım Bankası tarafından satışa çıkarılan düşük fiyatlı ofis ve iş yerlerine mutlaka göz atmalısınız.

Emlak Katılım'dan 47.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla, Yatırıma ve İşletmeye Uygun Ofisler ve İş Yerleri

Son dönemde en çok kazandıran yatırım araçlarından biri ofis ya da iş yeri alıp kiraya vermek. Gayrimenkul fiyatlarının her geçen gün daha da artması, bu tip yatırımları daha da kazançlı kılmakta. Siz de paranızı değerlendirmek için sağlam bir yatırım aracı arıyorsanız Emlak Katılım Bankası tarafından satışa çıkarılan düşük fiyatlı ofis ve iş yerlerine mutlaka göz atmalısınız.

İş yeri ya da ofis satın alıp kiraya vermek, her zaman en kârlı yatırım araçlarından biri olsa da son yıllarda bu yatırımların kâr marjı daha da artmış durumda. Konut fiyatlarında yaşanan artış, iş yeri ve ofis fiyatlarını da ciddi anlamda artırmakta. Birçok kişi, bankalardan aldığı kredilerle ya da birikimleri ile ofis veya iş yeri satın alıp kiraya veriyor. Hem aylık gelir sağlayan, hem de orta ve uzun vadede kârlı bir yatırıma dönüşen bu iş, bankaların icralık gayrimenkul satışları sayesinde daha da kârlı hâle geliyor.

Emlak Katılım Bankası’ndan Düşük Fiyatlarla İcralık Ofis ve İş Yeri Satışı

Yeniden faaliyet izni alarak sektöre hızlı bir giriş yapan Emlak Katılım Bankası, elindeki iş yeri ve ofisleri piyasa şartlarına göre oldukça düşük fiyattan satışa sunuyor. Kayseri, Eskişehir ve Hatay gibi illerde dâhi satılık ofis ve iş yeri bulunan Emlak Katılım, her geçen gün büyüyen portföyü ile yatırımcıların iştahını kabartıyor.

Emlak Katılım'dan 47.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla, Yatırıma ve İşletmeye Uygun Ofisler ve İş Yerleri - Resim 1

Emlak Katılım Bankası tarafından satılan icralık gayrimenkuller sadece iş yeri ve ofislerle sınırlı değil. Ayrıca araç, arsa ve konutlar da yatırımcılar ve kullanım amacıyla arayışta olanları cezbetmekte. Üstelik iş yeri ve ofis alımlarınızı sadece yatırım amacı ile gerçekleştirmek zorunda değilsiniz. Kendi işinizi kurmak istiyor; fakat bir türlü size uygun bir ofis bulamıyorsanız sunacağımız web sitesinde yer alan seçeneklere mutlaka göz atmalısınız. Her türlü sektöre uygun iş yeri ve ofisler arasından kolayca seçim yapacak, piyasaya göre oldukça uygun fiyatlar ile satılan bu iş yerlerini kaçırmak istemeyeceksiniz.

Emlak Katılım Bankası’nın sahibi olduğu ve satışa çıkardığı iş yerlerine daha detaylı bir şekilde göz atmak istiyorsanız bu linke tıklayabilirsiniz. Dilerseniz linke tıkladıktan sonra açılan sayfada sol kısımdaki arama aracını kullanarak diğer gayrimenkulleri de inceleyebilirsiniz.

SONRAKİ HABER