Emlak Katılım'dan Yeni Ev Alacaklara Yüzde 100 Mortgage! Peşinatsız Ev Fırsatı

Emlak Katılım Bankası ev almak isteyecek olan vatandaşlara yüzde 100 konut finansmanı sağlıyor. Banka yeni ilan mortgage sistemi için hem özellikleri açıkladı hemde şartları ilan etti.

Finans 16.11.2021 - 15:57 16.11.2021 - 15:57 Mustafa KARAGÖZ

Emlak Katılım Bankası müşterilerinin konut alımlarına ilişkin yeni mortgage fırsatlarını sitesinin anasayfasından ilan etti. 

Evi olup yeni ev almak isteyenler için yüzde 100 konut finansmanını açıklayan banka, kullanım detaylarını adım adım açıkladı. Ne kadar finansman kullanılabileceğini, finansman kullanım şartları, ek teminat gösterimine dair bilgi verdi. 

PEŞİNATSIZ MORTGAGE EMLAK KATILIM BANKASI'NDAN

Ev almak isteyen müşterileri için sağladığı finanmsanı hakkında bilgi veren Emlak Katılım Bankası "Yeni evinizi almak için, mevcut evinizin satışını beklemeyin, fırsatı kaçırmayın. Yeni Evini Bekletmeyen Mortgage ile satın almak istediğiniz evin 0’üne finansman imkanı Emlak Katılım’da." açıklamasında bulundu. 

Yüzde 100 morgage ile yeni ev almak isteyenler mevcut evlerini teminat gösterebilecekler. Bunun dışında banka müşterilerine yeni evin ekspertiz değerinin yüzde 100'üne kadar finansman sağlar. Stanadart mortgage kapsamında ise yüzde 20 oranında peşinat alacak olan banka yüzde 80 oranında konut finansmanı sağlayacak. 

Finansman Kullanım Şartı

Müşterilerin nasıl peşinatsız finansman kullanımından yararlanacaklarına dair açıklamada bulunan Emlak Katılım Bankası ödeme seçeneklerini de sıraladı. 

"Mevut evinin teminata alınması ve finansman vadesinin 12 ile 18 arasında olan herhangi bir taksitine mevcut evinizin ekspertiz değerinin %80’i kadar balon ödeme koyulması koşulu ile satın alınacak evin ekspertiz tutarının en fazla 0'üne kadar finansman kullandırılır."

BALON ÖDEME YAPILDIĞINDA İPOTEK KALDIRILACAK

Teminat olarak sunulan tutarın balon ödeme kapsamında ödenmesi durumunda ise Emlak Katılım Bankası ev üzerinde ki ipoteği kaldıracak. Hiç peşinat ödemeden ev sahibi olmak isteyenler yada standart konut finansmanı kapsamında ev alacaklar için Emlak Katılım Bankası hem web sitesi hemde müşteri hizmetleri üzerinden detaylı bilgi aktarımı sağlıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@