Emlak Katılım'ın İcralık İş Yerlerine Büyük İlgi! Piyasa Fiyatının Altında İş Yeri Arıyorsanız Bakmadan Geçmeyin

İşyeri ve dükkan yatırımı yapmak isteyen kişilere Emlak Katılım Bankası piyasa fiyatının çok daha altına ucuz satış yapmaya başladı. İcradan satılık işyeri ilanları!

Emlak Haberleri 13.10.2021 - 16:55 13.10.2021 - 16:55 Gülcan Özer

Türkiye’de faaliyete geçen son banka olan Emlak Katılım Bankası, her ne kadar eski bir banka olsa da uzun zaman kapalı kaldıktan sonra yeniden piyasaya döndü ve yepyeni bir oluşum ile karşımıza çıktı. Kısa süre zarfında önemli işlerin altına imza atan Emlak Katılım Bankası, özellikle konut ve iş yeri projelerinde bir adım öne çıkmayı başardı.

Elindeki gayrimenkullerin satışına başlayan bankanın görücüye çıkardığı iş yerleri, özellikle büyük ilgi görmekte. Siz de Emlak Katılım gayrimenkul portföyüne göz atarak aradığınız iş yerini bulabilir, teminat bedelini yatırdığınız iş yerleri için teklifte bulunabilirsiniz.

93.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla İş Yeri Sahibi Olma Fırsatı

İş yerinizi alıp faaliyete geçmek ya da kiraya vererek gelir elde etmek istiyorsanız Emlak Katılım iş yeri portföyüne mutlaka göz atmanızı öneririz. Emlak Katılım tarafından satışa sunulan iş yerleri, daha önce teminata alındıklarından satış ve faaliyet kapasiteleri banka tarafından incelenmiştir. Satış kabiliyeti yüksek gayrimenkullerin teminata alınması, bu gayrimenkullerin gerekli kaliteye sahip olduğu anlamına gelir.

Sizlere sunacağımız Emlak Katılım gayrimenkul satış sitesinde yer alan iş yeri, arsa ve konutlara teklif vermek için ilanlarda yer alan ‘’Teklif Ver’’ butonunu kullanabilirsiniz. Teklif ver butonuna bastıktan sonra açılan sayfada iletişim bilgilerinizi en güncel haliyle paylaşarak Emlak Katılım satış ekibinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Teklif verebilmek için gerekli teminat bedelini yatırdıktan sonra size sunulacak kullanıcı adı ve şifreyle sisteme girebilir, böylece istediğiniz taşınmaz için teklifinizi kolayca verebilirsiniz.

İlk defa teklif gönderilecek ilanlar dışında daha önce başkaları tarafından teklif verilen ilanlara da yeni teklifte bulunabilirsiniz. Teklifinizin geçerli olması için sitede göreceğiniz son teklifin üzerinde bir teklifte bulunmanız gerekmekte. Mevcut teklifin altında bir tutarda teklif vermeniz halinde teklifiniz geçersiz olacaktır. İhalenin sizde kalması sonrasında yine satış ekibi tarafından aranacak ve satış ile ilgili bilgilendirileceksiniz.

emlak-katılım-satıılık-işyeri-ilanları

Yukarıda yer alan görselde farklı tekliflerin yer aldığını göreceksiniz. Fotoğrafların birbirine benzemesi sizi yanıltmasın. Aynı yerde bulunan farklı iş yerlerinin satışa sunulabilmesi sebebiyle cephe resimleri kullanılabilmekte. Alınacak iş yerinin metrekaresi ve satış kabiliyeti, teklif fiyatını doğrudan etkilemekte.

emlak-katılım-ofis-ilanı

Emlak katılım gayrimenkul satış sitesine giriş yapmak üzere BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ. Sitede iş yeri dışında arsa, tarla ve konut satışı da yapılmakta. Gayrimenkul satış sitelerinin ihale usulüyle kullanılması sebebiyle taşınmazların çabuk bir şekilde tükendiğini söylememiz mümkün. Bu sebeple düzenli aralıklarla siteyi tekrar ziyaret ederek yeni satışa sunulan gayrimenkulleri inceleyebilir ve teklifinizi kolayca iletebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@