Emlak Konut 0.60 Vade Farkı İle Konut Kredisiz Taksitle Ev Sahibi Yapacak!

Emlak Konut projeleri ile adından söz ettirmeye devam ederken banka kredisiz senetle 120 ay taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

EMLAK HABERLERİ 28.07.2019 - 22:30 15.07.2021 - 00:14

Emlak Konut projeleri ile adından söz ettirmeye devam ederken banka kredisiz senetle 120 ay taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Detaylar haberimizde!

Emlak Konut projeleri arasında yer alan Başkent Emlak Konutları projesinde ev sahibi olmak isteyen kişilere konut kredisiz taksitle ev sahibi olma imkanı sunuluyor. 

Başkent Emlak Konutları 120 Ay Taksitle Satışta! Emlak Konut projeleri ile ev sahibi olmak isteyen kişilere cazip koşullar sunulmaya devam ediyor. Başkent Emlak Konutları projesinde isteyen kişilere 60 ay vade farksız, 120 ay vadeli olmak üzere yüzde 0.60 vade farkı ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Peşin ev almak isteyen kişilere ise konut fiyatlarından peşin ödeme indirimi olarak yüzde 25 indirim imkanı sunuluyor. Başkent Emlak Konutları Fiyatları Projede 2+1 daire, 3+1 daire ve 4+1 daire olmak üzere 3 farklı daire tipi bulunuyor. En düşük konut fiyatı 762 bin lira olarak uygulanırken en yüksek konut fiyatı ise 1 milyon 515 bin lira olarak uygulanıyor. 

Emlak Konut Başkent Emlak Konutları Örnek Ödeme Tablosu ve Taksit Seçenekleri 

Konut projeleri, ucuz ev fırsatları, TOKİ kampanyaları ve konut kredisi haberleri için uygulamalarımızı takip edebilirsiniz. İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@