Emlak Konut Ev Almak İsteyen Vatandaşa 180 Ay Taksitle Senetle Konut Satışı Yapacak!

Emlak konut fiyatları düştü, taksit sayısı çoğaldı! Ev almak isteyenlere müjde geldi. Emlak Konut projeleri için 180 ay vade seçeneği gelirken satılık daire ilanları için indirimli fiyat listesi yayımlandı.

Konut Projeleri 06.10.2019 - 10:30 15.07.2021 - 00:13 Serhat Karaman

Emlak konut fiyatları düştü, taksit sayısı çoğaldı! Ev almak isteyenlere müjde geldi. Emlak Konut projeleri için 180 ay vade seçeneği gelirken satılık daire ilanları için indirimli fiyat listesi yayımlandı.

Düşen konut satışları sonrasında tekrar satış rakamlarını arttırmak için Emlak Konut kampanya atağı gerçekleştirdi. Emlak Konut fiyat listesi güncellenirken 180 ay vadeli konut satışı kampanyası başladı. Emlak Konut Satışı Devam Eden Konut Projeleri ve Fiyat Listesi Emlak Konut Göl Panorama Evleri Konut Projesi Emlak Konut Göl Panorama Evleri projesinde 401 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Yaşamın başladığı projede satışa sunulan konutlar hemen teslim olarak satılıyor. Göl Panorama Evleri Emlak Konut Fiyat Listesi 

Yüzde 20 peşinat verenlere 36 ay, yüzde 30 peşinat verenlere 48 ay ve yüzde 40 peşinat verenlere 60 ay vade farksız ödeme seçeneği sunulurken peşin ödemelerde ise yüzde 25 indirim yapılıyor. Avangart İstanbul Emlak Konut Projesi ve Fiyat Listesi ile Ödeme Seçenekleri İnşaat aşamasında olan Emlak Konut Avangart İstanbul konut projesi için 530 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri arasında yer alan projede 1+1 stüdyo daire, 2+1 daire ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. Başken Emlak Konut Projesi ve Fiyat Seçenekleri Başkent Emlak Konut projesinde kalan son daireler için satışlar sürerken 3+1 daire fiyatları 650 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Niğde Emlak Konutları Projesi Kampanyalı Konut Fiyatları ve Taksitli Ödeme Seçenekleri 0.60 vade farkı ile satışı süren iki Emlak Konut projesinden biri olan Niğde Emlak Konut projesi ile en düşük konut fiyatı 372 bin lira olarak uygulanıyor. Niğde Emlak Konut Projesi 2+1 Daire Fiyatı En Düşük 382 Bin TL Niğde Emlak Konut Projesi 2+1 Daire Fiyatı En Yüksek 437 Bin TL Niğde Emlak Konut Projesi 3+1 Daire Fiyatı En Düşük 372 Bin TLNiğde Emlak Konut Projesi 3+1 Daire Fiyatı En Yüksek 551 Bin TLNiğde Emlak Konut Projesi 3+1 Dubleks Daire Fiyatı En Düşük 473 Bin TLNiğde Emlak Konut Projesi 3+1 Dubleks Daire Fiyatı En Yüksek 459 Bin TL Niğde Emlak Konut Projesi 4+1 Daire Fiyatı En Düşük 496 Bin TLNiğde Emlak Konut Projesi 4+1 Daire Fiyatı En Yüksek 571 Bin TL Nevşehir Emlak Konutları Projesi ve Fiyat Listesi Nevşehir Emlak Konut Projesi için en düşük 455 bin lira en yüksek 575 bin liradan başlayan fiyatlarla konut satışı yapıyor. 

Emlak Konut Satışı Nasıl Yapılır, Emlak Konuttan Ev Nasıl Alınır?Emlak Konut satışları başvuruları devam edilen illerde açılan satış ofisleri üzerinden yapılmakta olup yine Emlak Konut resmi internet sitesi ve projelerin internet siteleri üzerinden de online form doldurularak konut başvurusu yapılabilmektedir. Ucuz konut projeleri, TOKİ haberleri, ilanları ve kura sonuçları ile bankaların kredi oranlarını takip etmek için;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ... Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@