Emlak Konut Faizsiz Taksitle Satılan Konut Projeleri Kampanyaları ve Fiyat Listesi

Türkiye'nin en büyük ve en güçlü Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketleri arasında yer alan Emlak Konut projeleri ile taksitle ev sahibi olma imkanı sunuyor! Banka kredisiz ev satın almak isteyen kişilere hitap eden Emlak Konut kendi bünyesinde ürettiği konutları taksitle satışa sunuyor.

KONUT PROJELERİ 04.05.2019 - 08:30 15.07.2021 - 00:16

Türkiye'nin en büyük ve en güçlü Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketleri arasında yer alan Emlak Konut projeleri ile taksitle ev sahibi olma imkanı sunuyor!

Banka kredisiz ev satın almak isteyen kişilere hitap eden Emlak Konut kendi bünyesinde ürettiği konutları taksitle satışa sunuyor. Pek çok projesinde 60 ay vadeli faizsiz taksitle konut satışı yapan firma aynı zamanda bazı projelerinde yüzde 0.60 vade farkı ile bazı projelerinde ise yüzde 0.98 vade farkı ile konut satışı yapıyor. 

Niğde Emlak Konutları Projesi 60 ay vadeli faizsiz taksitle konut satışı yapılan projeler arasında yer alan Niğde Emlak Konutları projesi için 40 bin lira peşinatla ev sahibi olma seçeneği de bulunuyor. Niğde Emlak Konut fiyatları ise 437 bin liradan başlayarak 571 bin liraya kadar çıkıyor. 

Başkent Emlak Konut Projesi 60 ay vade farksız Emlak Konut Projeleri arasında yer alan Başkent Emlak Konut Projeleri için peşin ödemelerde yüzde 30 indirim, 60 ay vadeli satışlarda faizsiz taksit ve 120 ay 0.95 vade farkı ile senetle konut satış seçenekleri sunuluyor. 

Gebze Emlak Konutları Projesi 3. Etap Fiyatları Yüzde 59 oranında tamamlandığı duyurulan Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesi kampanyası ile peşin ödeme yapan kişilere yüzde 25 indirim yapılıyor. Buna ek olarak 60 ay faizsiz taksitle konut satışı ve 120 ay vadeli yüzde 0.60 faiz oranı ile konut satın alma seçenekleri de bulunuyor. 

Kampanyalı Satışları Devam Eden 15 Emlak Konut Projesi Bahçekent Emlak Konutları Projesi Emlak Konut Bulvar İstanbul Konut Projesi Nidakule Ataşehir Konut Projesi Dumankaya Miks Konut Projesi Emlak Konut Ispartakule Evleri Konut Projesi Emlak Konut Başakşehir Evleri Konut Projesi Emlak Konut Stüdyo 24 Konut Projesi Emlak Konut Esenler Emlak Konutları Konut Projesi Emlak Konut Batışehir Konut Projesi Emlak Konut Maslak 1453 İstanbulKonut Projesi Emlak Konut Körfezkent 3 Konut Projesi Emlak Konut Bahçekent Flora Konut Projesi Körfezkent Emlak Konutları Konut Projesi Nevşehir Emlak Konutları Konut Projesi Emlak Konut Unıkonut Ispartakule Konut Projesi Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@