Emlak Konut - Galatasaray Derbisi! GS Florya'nın Tapusunu Geri İstiyor

Galatasaray ile Emlak Konut arasında yaşanan krizin çözülmesi amacı ile görüşmeler devam ederken Galatasaray Spor Kulübü yönetiminde muhalefetten karşıt sesler yükselmeye başladı.

Emlak Haberleri 13.11.2019 - 09:34 15.07.2021 - 00:12 Serhat Karaman

Galatasaray ile Emlak Konut arasında yaşanan krizin çözülmesi amacı ile görüşmeler devam ederken Galatasaray Spor Kulübü yönetiminde muhalefetten karşıt sesler yükselmeye başladı. Detaylar haberimizde!

Galatasaray yönetiminde sorunlar yaşanmaya devam ederken tartışmaların yaşandığı konulardan biri de Emlak Konut anlaşması olarak öne çıkıyor. Emlak Konut ile Galatasaray arasında imzalanan ortak protokol ile hayata geçirilmesi planlanan konut projeleri krizi sürüyor! Erken Seçim İle Florya Metin Oktay Tesisi Tapusu Geri Alınmak İsteniyor! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz yönetimi ile Emlak Konut arasında imzalanan konut projesi protokolünde sorunlar yaşanmıştı. Emlak Konut yer teslim tarihlerinin geçirilmesi üzerine KAP'a açıklamada bulunarak protokolü askıya aldıklarını duyurmuştu. İptal açıklaması büyük yankı uyandırırken Galatasaray Kulubünde de muhalefetin sesi yükselmeye başladı. Hürriyet Gazetesi tarafından yapılan habere göre Galatasaray kulubünde erken seçim gündeme geldi. Muhalefet erken seçime giderek mevcut yönetimi devirerek Emlak Konut sözleşmelerini iptal etmek istiyor. Başkan Yardımcısı Kaan Kançal'ın da aralarında olduğu pek çok ismin Florya Metin Oktay Tesisleri’nin tapusunu geri almayı istediği iddia edildi. Aralık ayına kadar sorurun çözülmesini isteyen muhalifler kesinlikle Florya'nın tapusunun geri alınmasını istiyor. Bunun için Emlak Konut tarafından yapılan değerlemede belirlenen 120 milyon liralık tutarın geri ödenmesi gerekiyor. Emlak365.com 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@