Emlak Konut GYO Konut Projeleri Satış Şampiyonu Belli Oldu: Dap Nişantaşı Koru Projesi Ciro Rekoru Kırdı

Merakla beklenen Emlak Konut GYO satış rakamları açıklandı. Emlak Konut'un en çok satılan konut projesi Dap Yapı Nişantaşı Koru Projesi oldu.

Konut Projeleri 25.01.2022 - 11:59 25.01.2022 - 11:59 Gülcan Özer

Türkiye'nin gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri arasında tartışmasız en büyük markalarından biri olarak kabul edilen Emlak Konut GYO merakla beklenen satış rakamlarını açıkladı. Açıklanan rakamlara göre Emlak Konut'un en çok satan projesi Nişantaşı Koru Projesi oldu. 

Dap Yapı imzası ve Emlak Konut işbirliği ile hayata geçirilen dev projede sunulan ultra lüks özellikler satışların başlaması ile çok konuşulmuş, yeni nesil sağlıklı ev konsepti o dönemde basın tarafından çok fazla işlenmişti. Emlak Konut GYO tarafından açıklanan rakamlara göre 2021 senesinde Dap Yapı Nişantaşı Koru projesi en fazla satış değeri getiren proje olarak ilk sırada yer aldı. 

DAP YAPI NİŞANTAŞI KONUT PROJESİ, EMLAK KONUT GYO'NUN EN FAZLA SATIŞ DEĞERİ GETİREN PROJESİ OLDU! 

2021 senesinin açıklanan rakamlarına göre KDV hariç satış değeri toplamı 1 milyar 898 milyon 625 bin TL olarak açıklanan rakam ile  Dap Yapı Nişantaşı Koru projesi Emlak Konut GYO projeleri içerisinde en fazla satış değeri getiren proje oldu.

dap yapı koru

Teras Villa ve Bahçe Villa olmak üzere İstanbul Nişantaşı bölgesinde "Lüksün Ötesinde" sloganı ile satışa sunulan proje 124 bağımsız bölüm satışa sunulmuştu. 

dap yapı emlak konut

Yakalanan satış rakamlarını değerlendiren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, sağlıklı evler konseptine olan ilgiyi göstermesi açısından rakamları memnuniyetle karşıladıklarını söyledi. 25 dönüm arazi üzerinde kurulu bulunan proje İstanbul Boğaz Manzarası sunarken sonsuzluk havuzları gibi süper lüks çok sayıda özellik barındırıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@