Emlak Konut GYO Satışa Sundu: 0.99 Vade Farkı İle 120 Ay Taksitle Satılan Konut Projeleri!

Konut kredisiz taksitle ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Emlak Konut 0.99 vade farkı ile satılan konut projeleri kampanyalarını duyurdu!

Konut Projeleri 31.07.2021 - 20:00 31.07.2021 - 20:00 Gülcan Özer

Türkiye'nin gayrimenkul sektöründeki tartışmasız lider markaları arasında yer alan Emlak Konut GYO özel satış kampanyasını duyurdu. Bankaların yükselen konut kredisi faiz oranları sonrasında kredi çekmeden ev sahibi olmak isteyen kişiler taksitle satılan konut projeleri için arayışa başlamıştı. 

Süreçte Emlak Konut GYO tarafından satışa sunulan sıfır konut projeleri öne çıktı. Başlatılan kampanya kapsamında banka kredisiz, taksitle ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak 0.99 vade farkı ile 120 ay taksitle satışa sunulan konut projeleri ilan edildi. 

EMLAK KONUT VADİ EVLERİ KONUT PROJESİ 

Sahip olduğu lokasyonu ve ev sahibi olmak isteyen kişilere sunmuş olduğu özellikler ile öne çıkan Vadi Evleri konut projesi düzenlenen kampanya kapsamında 120 ay taksitle sadece 0,99 vade farkı ile satışa sunuldu. İstanbul Havalimanına olan yakın lokasyonu ve geniş bahçeleri ile aradığınız huzurlu ortamı ailenize sunabileceğiniz projeden satın alan kişiler hem geleceklerine yatırım yapacaklar hem de ödemelerini zorlanmadan taksitle yapabilecekler.

emlak-konut-vadi-evleri

ŞEHRİN GÖBEĞİNDE KÖY HAYATI YAŞAMAK İSTEYENLERE EMLAK KONUT KÖY ZEKERİYAKÖY KONUT PROJESİ 

İstanbul göbeğinde teraslı ve bahçeli ev seçenekleri ile köy hayatı yaşamak isteyenlere Emlak  Konut Köy Zekeriyaköy konut projesi ile alternetif bir seçenek sundu. Özellikle de pandemi dönemi sonrasında şehirde bahçeli ev bulmak nerede ise imkansız bir hale gelirken Emlak Konut dev projesi ile ev sahibi olmak isteyen müşterilerine bahçeli ev ve teraslı ev sahibi olma imkanı sunuyor. Üstelik projeden ev alan kişilere 0,99 vade farkı ile konut kredisi çekmeden taksitle ev sahibi olma imkanı da sunuluyor.

köy-zekeriyaköy-projesi

EMLAK KONUT'TAN NASIL EV SAHİBİ OLUNUR?

Türkiye'nin en büyük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketleri arasında yer alan Emlak Konut GYO tarafından konut satışları proje bazlı olarak yapılmakta olup her konut projesine özel olarak satış ofisleri kurulmakta, örnek dairelerin de gezilebildiği bu satış ofisleri üzerinden konut satışları yapılmaktadır. 

Emlak Konut GYO yine proje bazlı olarak müşterilerine “Peşin Satış”, “Vadeli Satış” ve “Tüfeli Satış” seçeneklerinden biri veya bir kaçını ev sahibi olmak isteyen müşterilerine seçenek olarak sunmakta, bu tercihlere göre belirlenen ödeme türleri ile konut satışlarını gerçekleştirmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@