Emlak Konut Hemen Teslim Projesini Satışa Çıkardı: Denize Sıfır Benim Kentim Yalova Projesi

Emlak Konut Benim Kentim Yalova Konut Projesi için yeni kampanyasını duyurdu. Hemen teslim konut projesi arayan kişilere 36 ay vade farksız taksit imkanı ile satışta!

Konut Projeleri 26.01.2022 - 16:50 26.01.2022 - 16:53 Gülcan Özer

Yükselen konut fiyatları nedeni ile ev sahibi olmak zorlaşırken Emlak Konut projeleri hem ev sahibi olmak hem de konut yatırımı yapmak isteyen kişiler için yeni projelerini duyurdu. Hemen teslim konut projesi arayan kişiler için Emlak Konut Benim Kentim Yalova projesinde yeni fırsatlar sundu. 

Doğa ile iç içe bir yaşam sürmek isteyen kişiler için hemen teslim olarak sunulan konut projesinde yüzde 16 indirim, peşin veya banka kredili ya da yüzde 20 peşinatla 36 ay vade farksız ev sahibi olma imkanı sunuldu. Yalova Armutlu'nun muhteşem olan doğal ekolojisi ve iklim yapısı ile sizi saracak olan projede yatırım fırsatı arayan kişilere yeni alım seçenekleri tanındı. 

İSTER BAHÇE İSTER TERAS! 

Benim kentim Yalova konut projesi kapsamında pandemi sonrasında artan ilgi ile doğa ile içiçe bir ortamda huzur dolu bir yaşam sürülmesine olanak sağlanıyor. 

emlak konut yalova

ERP ve Emlak Konut GYO ortaklığı ile hayata geçirilen projede farklı büyüklüklere sahip olan 403 konut satışa sunuluyor. Projede yatay mimari, bahçeli ve teraslı bahçeler öne çıkarken 1+1 daire, 2+1 daire, 3+1 dairelerin yanı sıra 6+1 villa tipi konutlarda yer alıyor. 

yalovo-konut-projesi

600 bin liradan başlayan ve hemen teslimli olarak satılan konutlar için teslimlerde başladı. Yenilenme ve yaşam merkezi konsepti ile inşa edilen Benim Kentim Yalova Projesi kapsamında denize sıfır konumda yer alan proje Bursa'ya 45 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@