Emlak Konut Herkesi Ev Sahibi Yapacak! 0.99 Faiz Oranı ile 120 Ay Taksitli Satılan Konut Projeleri

Emlak Konut GYO konut kredisiz, 120 ay taksitle satılan konut projeleri için yeniden ilana çıktı. Farklı şehirlerde satılan konut projeleri haberimizde!

Emlak Konut Herkesi Ev Sahibi Yapacak! 0.99 Faiz Oranı ile 120 Ay Taksitli Satılan Konut Projeleri

Türk inşaat sektörünün parlayan yıldızı ve en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri arasında yer alan Emlak Konut GYO konut kredisiz taksitle ev sahibi olmak isteyen kişilere büyük fırsat sundu. Daha önce de düzenlemiş olduğu kampanyalar ile büyük yankı uyandıran ve satış rekorları kıran Emlak Konut bu seferde 0.99 vade farkı ile taksitle konut satışı yapacağını ilan etti.

Yükselen konut kredisi faiz oranları nedeni ile kredi çekerek ev sahibi olamayan vatandaşlara ve sıfır konut almak isteyen kişilere sunulan kampanya kapsamında 120 ay taksitle konut satışı yapılacak. Kampanyadan yararlanan kişilere ise vade farkı olarak ise sadece aylık yüzde 0.99 faiz oranı yansıtılacak. Söz konusu kampanya sadece 3 proje için geçerli olacak.

EMLAK KONUT KÖY ZEKERİYAKÖY KONUT PROJESİ

İstanbul'un en nezih konut projeleri arasında gösterilen Köy Zekeriyaköy konut projesi lokasyonu ile de sıfır ev satın almak isteyen kişilere hitap ediyor. Hem oturma amaçlı hem de yatırım yapmak isteyen kişilere hitap eden projede yeşil alanlar, 24 saat güvenlik, şehir ormanı, geniş bahçe ve teras, çocuk oyun alanı ile koşu ve bisiklet yolları gibi aklınıza gelebilecek her türlü sosyal donatı düşünülmüş.

köy-zekeriyaköy-konut-projesi

Şehrin merkezinde köy hayatı vadeden konut projesi Yavuz Sultan Selim Köprüsüne 5 dakika, Sarıyer İDO'ya 10 dakika, İstanbul havalimanına 15 dakika ve İstinye Park'a ise sadece 20 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

EMLAK KONUT BİZİM MAHALLE KONUT PROJESİ

Şehrin merkezinde mahalle kültürünün yaşatıldığı özel bir konut projesi olarak öne çıkan Emlak Konut Bizim Mahalle konut projesi için 120 ay vadeli 0.99 faizli taksit imkanı sunuldu.

bizim-mahalle-konut-projesi

Küçükçekmece ilçe sınırları içerisinde yer alan konut projesinde E-5, TEM, Halkalı Gebze tren hattı gibi ulaşım imkanlarına yakınlık dikkat çekerken yine zengin sosyal donatılar ve imkanlarda ev almak isteyen kişileri cezbediyor.

EMLAK KONUT VADİ EVLERİ KONUT PROJESİ

İstanbul Havalimanına komşu konut projeleri arasında yer alan Emlak Konut merkezi lokasyonun yanı sıra yeşil alanlar, millet bahçesi, yüzme havuzu, 24 saat güvenlik ve otopark gibi çok sayıda özelliği barındırıyor.

emlmak-konut-vadi-evleri

EMLAK KONUT'TAN NASIL KONUT SAHİBİ OLUNUR, EV SATIN ALINIR?

Emlak Konut tarafından satışa sunulan konut projeleri şirketin resmi internet sitesi üzerinden duyurulmakta olup konut başvuruları ise her proje için özel olarak açılan satış ofisleri üzerinden yürütülmektedir. Her türlü detaylı bilgi ise Emlak Konut müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 36 55 numaralı telefondan verilmektedir.

Satışa sunulan konut projelerinden satın almak isteyen kişiler emlak ofislerini ziyaret ederek hem proje detayları hem de konut fiyatları hakkında detaylı bilgi alırken konut almak istemeleri durumunda ise burada yer alan müşteri temsilcileri aracılığı ile satın alma formlarını doldurabilmektedir.

SONRAKİ HABER