Emlak Konut İstanbul Kartal Esentepe 1. Etap İhalesi 2. Oturumu Tarihi Belli Oldu

Emlak Konut GYO tarafından KAP üzerinden yapılan açıklama ile İstanbul Kartal Esentepe 1. Etap İhalesi 2. Oturumu tarihi kamuoyuna duyuruldu. Emlak Konut Kartal Esentepe 1. Etap İhalesi 2. oturumu ne zaman, hangi tarihte yapılacak, ihaleyi kazanan firma ne zaman belli olacak?

EMLAK HABERLERİ 06.07.2021 - 12:22 06.07.2021 - 12:22 Emlak 365

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri arasında yer alan ve çok sayıda konut projesine imza atan Emlak Konut tarafından bir yandan yapımına başlanan projelerde çalışmalara devam edilirken bir yandan da yeni konut projeleri için yeni ihaleler düzenlenmeyi sürdürüyor. 

Bu kapsamda yapılacağı duyurulan İstanbul Kartal Esentepe projesi için 1. etap ihalesi tarihi duyuruldu. Hatırlanacağı üzere daha önce proje için 30 Haziran 2021 Çarşamba gününde birinci oturum düzenlenmişti. Emlak Konut GYO tarafından yapılan yeni açıklamada söz konusu ihalenin 2. oturum tarihi ilan edildi. 

EMLAK KONUT GYO İSTANBUL KARTAL ESENTEPE 1. ETAP İHALESİ 2. OTURUMU NE ZAMAN HANGİ TARİHTE YAPILACAK?

Gerçekleştirmiş olduğu konut projeleri ile binlerce kişiyi ev sahibi yapan Emlak Konut GYO Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere yurdun pek çok yerinde inşaat çalışmalarını sürdürürken yeni konut projeleri için de kolları sıvadı. Sahip olduğu araziler üzerine yeni konut projeleri inşa eden şirket bunlar arasında yer alan İstanbul Kartal Esentepe 1. Etap konut projesi için de ihale sürecine devam ediyor. 

Hatırlanacağı üzere ilk oturumu 30 Haziran 2021 Çarşamba günü yapılan İstanbul Kartal Esentepe 1. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi için 2. oturum tarihi ilan edildi. Söz konusu oturumda birinci oturuma katılarak teklif veren şirketler arasında pazarlık ve açık artırma bölümü gerçekleştirilecek. 

Emlak Konut GYO tarafından KAP üzerinden yapılan açıklama ile "30 Haziran 2021 Çarşamba günü 1. Oturumu yapılan İstanbul Kartal Esentepe 1. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin Pazarlık- Açık Artırma bölümünü içeren 2. oturumu 09 Temmuz 2021 Cuma günü saat:14:30'da yapılacaktır" denilerek oturum saati de 14:30 olarak ilan edildi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@