Emlak Konut Kampanya Fiyatları

Emlak Konut kampanya fiyatları ile satışlarına devam ediyor. Firmanın İstanbul'dan Ankara'ya farklı pek çok şehirde satışa sunduğu projeler bulunuyor.

Konut Projeleri 12.07.2018 - 21:00 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Emlak Konut kampanya fiyatları ile satışlarına devam ediyor. Firmanın İstanbul'dan Ankara'ya farklı pek çok şehirde satışa sunduğu projeler bulunuyor.

Türkiye'nin en büyük inşaat markalarından biri olan Emlak Konut GYO yeni projeler üretmeye devam ediyor. Üretimi devam eden projeler için fiyat indirimi sürerken kampanyalı fiyatlara konut kredisi desteği de veriliyor. İşte Emlak Konut kampanya fiyatları ve satışı devam eden projeler listesi;Başkent Emlak Konutları Fiyat ve Ödeme Listesi Emlak Konut Başkent Emlak Konutları projesi için fiyat avantajı sağlamakla yetinmiyor ve ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlıyor. Satışı devam eden projede indirimli fiyatların yanı sıra 60 ay vadeli faizsiz konut kredisi desteği de veriliyor. Başkent Emlak Konutları nerede diye merak edenler için projenin Ankara'nın Çanka ilçesinde yer alan Oran'da yükseldiğini de belirtelim. 

Başkent Emlak Konutları Ödeme Planı 

Emlak Konut Kuzey Yakası Ofis Projesi Fiyat Listesi İstanbul ofis projeleri arasında yer alan Kuzey Yakası projesi için çalışmalar tüm hızı ile devam ederken satış fiyatlarında da indirim yapılarak satışların desteklenmesi amaçlanıyor. Emlak Konut Kuzey Yakası projesi kapsamında üretilen ofislerde fiyatlar 356 bin liralık başlangıç sınırına çekilirken peşin ödemelerde yüzde 30 indirim fırsatı sunuluyor. Emlak Konut Kuzey Yakası projesi, Bahçelievler konut projeleri arasında yer alıyor. 

Emlak Konut Niğde Emlak Konutları Fiyat Listesi Emlak Konut inşaatı devam eden projeler arasında yer alan Niğde Emlak Konut evleri ile bölgede yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 7 blokta yer alan toplam 349 adet daireden oluşuyor. Niğde Merkez'de yer alan konut projesinde aynı zamanda 16 adet ticari ünitede bulunuyor. Niğde Emlak Konut fiyat listesinde fiyatlar 335 bin bin liradan başlıyor. 

Emlak Konut Gebze Emlak Konutları 3. Etap Projesi Fiyatları Gebze konut projeleri arasında yükselmeye devam eden Emlak Konut Gebze 3. etap projesinde toplamda 424 adet konut üretiliyor. Ocak 2020 yılında teslim edileceği açıklanan projede satışı devam eden konutlar için fiyat indirimi yapılıyor ve peşin ödemede yüzde 30 indirim seçeneği yanı sıra verilen peşinata göre farklı ödeme seçenekleri de sunuluyor. 

Emlak Konut Nevşehir Emlak Konutları Fiyat Listesi Bu sene Ağustos ayı içerisinde teslim edilecek olan Nevşehir Emlak Konutları için kampanyalı satışlar tüm hızı ile devam ediyor. Projede satışa sunulan en düşük konut fiyatı 376 bin lira olarak belirlenirken projede 346 adet konut ve 74 adet dükkan bulunuyor. 

Emlak Konut Esenler Emlak Konutları Fiyat Listesi Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm projesi olarak Emlak Konut, Esenler Belediyesi ve ESKON İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Esenler Emlak Konut projesinde kalan daireler için satışlara devam ediliyor. Toplam 1.403 adet dairenin üretileceği dev proje hemen teslim olarak satılıyor. Esenler Emlak Konut fiyatları için peşin ödemede yüzde 20 indirim ve yüzde 30 peşinata ise yüzde 15 indirim seçenekleri sunuluyor. 

Emlak Konut Körfezkent Çarşı Fiyat Listesi Emlak Konut tarafından Körfezkent çarşı fiyatları için indirim seçenekleri sunulurken vadeli ödemelerde de faizsiz konut kredisi desteği ile aylık yüzde 0,50 vade farkı ile taksitle satın alma seçenekleri bulunuyor. 2019 yılının Ağustos ayında teslimlerine başlanacak olan projede en düşük satış fiyatı ise 320 bin lira olarak belirlenmiş durumda. 

Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@