Emlak Konut Kampanyalı Daire Fiyatları ve Fiyat Listesi

Emlak Konut 0.60 faiz oranı ve 0.98 faiz oranı ile daire satışlarına devam ediyor. 120 ay vadeli konut kredisiz senetle daire satışı yapan Emlak Konut daire fiyatları haberimizde...

KONUT PROJELERİ 24.03.2019 - 10:30 15.07.2021 - 00:16 Emlak 365

Emlak Konut 0.60 faiz oranı ve 0.98 faiz oranı ile daire satışlarına devam ediyor. 120 ay vadeli konut kredisiz senetle daire satışı yapan Emlak Konut daire fiyatları haberimizde...

Emlak konut fiyat listesi ve daire fiyatları ile ödeme fırsatları;Ayazma Emlak Konutları Fiyatları ve Ödeme Koşulları İstanbul Başakşehir konut projeleri arasında yer alan Ayazma Emlak Konutları projesinde 60 ay vadeli faizsiz taksitli konut satışı imkanı sunuluyor. Senetle konut satışı olarak ta anılan konut kredisiz taksitli konut satışı için konut fiyatları 615 bin liradan başlıyor. 

Ayazma Emlak Konutları 2 Konut Projesi Fiyatları ve Satış Kampanyası 451 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Ayazme Emlak Konutları 2. etap projesi konutları için de 60 ay vadeli faizsiz ve 120 ay vadeli 0.95 konut kredisi imkanı ile satış yapılıyor. 

Burgazkent Emlak Konut Projesi Fiyatları ve Satış Seçenekleri Burgazkent emlak konutları projesinde 297 bin liradan başlayan fiyatlarla konut satışı yapılırken 60 ay vade farksız konut satışı yapılırken peşin ödemelerde de yüzde 20 indirim seçeneği sunuluyor. 

Esenler Emlak Konut Projesi Satış Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri 766 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Esenler Emlak Konut projesinde peşin ödemelerde indirim fırsatının yanı sıra 120 ay vadeli 0,95 vade farkı ile satış yapılıyor. 

Gebze Emlak Konutları 2 Konut Projesi Satış Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri 381 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Gebze emlak konutları projesinde de peşin ödeme indirimi, 60 ay vade farksız ve 120 ay 0.95 vade farkı ile satış imkanı bulunuyor. 

İstMarina Emlak Konut Projesi Fiyatları ve Ödeme Seçenekleriİstanbul'un lüks markalı konut projeleri arasında yer alan İstmarina proesi ne yazık ki alt gelir ve orta gelir grubu için oldukça yüksek satış fiyatlarına sahip bulunuyor. 

Spradon Quartz Emlak Konut Projesi Yüksek satış fiyatları ile dikkat çeken bir diğer emlak konut projesi olan Spradon Quartz konut projesi için en düşük satış fiyatı 320 bin lira olarak belirlenmiş durumda. 

Android uygulamamız için TIKLAYINIZNiğde Emlak Konutları Projesi Fiyat Listesi Emlak Konut Niğde Emlak Konutları projesinde vade farksız 60 ay taksit ve 0,60 faiz oranı ile 120 ay vadeli konut satışı yapılıyor. 

Gebze Emlak Konutları 3. Etap Projesi Konut Fiyatları ve Taksit Seçenekleri Şu ana kadar yüzde 59 oranında tamamlanan Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesi kapsamında peşin ödemelerde yüzde 25 indirim seçeneğinin yanı sıra 60 ay faizsiz taksitle konut satışı ve 120 ay vadeli yüzde 0.60 faiz oranı ile konut satışı yapılıyor. 

Nevşehir Emlak Konutları Konut Projesi Fiyat Listesi ve Taksit Seçenekleri 

Başkent Emlak Konutları Konut Projesi

Gebze Emlak Konutları 3 Konut Projesi

0.95 Vade Farkı İle Satılan Emlak Konut Projeleri Başkent Emlak Konutları Projesi Fiyat Listesi Emlak Konut Başkent Emlak Konutları projesinde peşin ödemelerde yüzde 30 indirim, 60 ay vadeli satışlarda faizsiz taksit ve 120 ay 0.95 vade farkı ile senetle konut satışı imkanları bulunuyor. 

Emlak Konut Kuzey Yakası Ofisleri Projesi 

Emlak Konut Satışı Devam Eden Projeler Listesi Düşler Vadisi Kuzey Yakası OfisleriBaşkent Emlak Konutları Niğde Emlak Konutları Bizim Mahalle Gebze Emlak Konutları 3Esenler Emlak Konutları Nevşehir Emlak Konutları Körfezkent ÇarşıEvora İzmir Ayazma Emlak KonutlarıMaslak 1453 İstanbul Spradon Quartz Cer İstanbul Nidapark Küçükyalı Nidapark İstinye TEM 34 Tahtakale İdealist Cadde Avrupark Hayat Avrupark BahçekentKöy Koordinat Çayyolu Temaşehir Konya Evora Denizli Ebruli Ispartakule Tual Bahçekent Validebağ Konakları Tual Adalar Karat 34Nidapark Kayaşehir Gölpanorama Evleri Büyükyalı İstanbul Avangart İstanbul Ofis Karat BakırköySemt Bahçekent Yeniköy Konakları İstanbul İstMarina Sarphan Finanspark Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@