Emlak Konut Kampanyası Ebruli Ispartakule Konut Projesi Detayları

Türkiye İçin Güç Vakti Kampanyası, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından yapılan basın toplantısı ile resmen start aldı. Emlak Konut kampanyalı konut projeleri arasında yer alanlardan biride Ebruli Ispartakule konut projesi oldu.

İstanbul Konut Projeleri 02.09.2018 - 17:00 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Türkiye İçin Güç Vakti Kampanyası, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından yapılan basın toplantısı ile resmen start aldı. Emlak Konut kampanyalı konut projeleri arasında yer alanlardan biride Ebruli Ispartakule konut projesi oldu.

Kampanyalı Emlak Konut projeleri arasında yer alan Ebruli Ispartakule konut projesi Aslan Yapı, Sıtar İnşaat ve Torkam İnşaat işbirliği ile hayata geçiriliyor. Ebruli Ispartakule Nerede?Avcılar konut projeleri arasında yer alan projede 10 blokta yükselecek olan 724 adet daire ve 52 adet dükkan inşa ediliyor. Blokların her biri ise 27 kat ile 5 kat arasında değişen yüksekliklere sahip olarak inşa ediliyor. 

Ebruli Ispartakule Fiyatları Ne Kadar?Ebruli Ispartakule 2+1 daire fiyatları 494 bin ile 578 bin lira arasında, Ebruli Ispartakule 3+1 daire fiyatları 646 bin ile 825 bin lira arasında, Ebruli Ispartakule 4+1 daire fiyatları 946 bin lira ile 1 milyon 10 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Düzenlenen "Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası" kapsamında 31 Ekim 2018 tarihine kadar yapılan konut alımları için Emlak Konut konut fiyatlarına yüzde 10 indirim yaparken yine konut peşinatı da sadece yüzde 10 seviyesine çekiliyor. Buna ek olarak 12. ayda yüzde 15 ara ödeme ve 24. ayda yüzde 15 ara ödeme olmak üzere 2 ara ödeme yapılıyor. Kalan konut tutarı için ise Emlak Bankası 120 ay vadeli yüzde 0,98 vade farkı ile taksitle konut satışı gerçekleştiriyor. Ebruli Ispartakule Teslim Tarihi Ne Zaman?İstanbul 2019 teslim konut projeleri arasında yer alan Ebruli Ispartakule konut projesi kapsamında üretilen daireler 2019 yılının Aralık ayı itibari ile hak sahiplerine teslim edilecek. Açıklanan Yeni Projede Yüzde 10  İndirim, Yüzde 10 Peşinat ve Yüzde 0,98 Konut Kredisi Faiz Oranı Detaylarını Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ...Listede yer alan tüm projeler tek tek tanıtılacak olup projelerin lokasyon ve fiyat bilgilerine ulaşmak için sitemizi mobil uygulamalarımız ve Facebook ile Twitter hesabımız üzerinden takip edebilirsiniz. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZemlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@