Emlak Konut Köy Zekeriyaköy Konut Projesi Fiyat Listesi Üzerinden Yüzde 10 İndirim Yaptı!

Ev sahibi olmak isteyen kişilere konut kredisi olmadan taksitle ev sahibi olma imkanı sunan Emlak Konut GYO konut projeleri için satışlar tüm hızı ile devam ediyor.

Emlak Konut Köy Zekeriyaköy Konut Projesi Fiyat Listesi Üzerinden Yüzde 10 İndirim Yaptı!

Ev sahibi olmak isteyen kişilere konut kredisi olmadan taksitle ev sahibi olma imkanı sunan Emlak Konut GYO konut projeleri için satışlar tüm hızı ile devam ediyor. İstanbul başta olmak üzere pek çok şehirde konut satışlarını devam ettiren Emlak Konut, İstanbul konut projeleri arasında yer alan Köy Zekeriyaköy konut projesi için yüzde 10 indirim yaptığını duyurdu.

KÖY ZEKERİYAKÖY KONUT PROJESİ FİYAT LİSTESİ ÜZERİNDEN YÜZDE 10 İNDİRİM YAPILDI!

İstanbul'un en büyük konut projeleri arasında yer alan Köy Zekeriyaköy Projesi Emlak Konut güvencesi ile Siyahkalem tarafından inşa ediliyor. İstanbul'un Sarıyer ilçesine bağlı olan Zekeriyaköy'de inşa edilen proje toplamda 467 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Dünyaca tanınmış ve pek çok ödül sahibi İngiliz mimari grup Hopkins Architects tarafından tasarlanan konut projesi 1 +1’den 6+1 ‘e kadar çeşitli tip ve büyüklüklerde konut seçenekleri sunuyor.

Toplamda 3 etap halinde satışa sunulan projede bin 167 konut ve yaklaşık 15.000 m2 bir alanda yeme, içme, eğlence ve alıveriş imkanları sunan, ÇarşıKÖY ve 118.000 m2 doğal koruluk alan yer alıyor. Satışa sunulan konutlar için 3+1 tipteki; 195 m2 brüt çift dubleksler yer alırken konut fiyatları seçilen daire tipine ve brüt metrekarelerine göre belirleniyor.

Emlak Konut Köy Zekeriyaköy Konut Projesi Fiyat Listesi Üzerinden Yüzde 10 İndirim Yaptı! - Resim 1

Emlak Konut GYO tarafından yapılan açıklama ile Köy Zekeriyaköy projesi için satış fiyatlarına yüzde 10 indirim yapıldığı duyuruldu. Yapılan indirim ile Emlak Konut güvencesi ile satılan konutlarda taksitlerin Emlak Konut'a ödeneceği belirtildi.