Emlak Konut Kredisiz 0.60 Vade Farkı İle Taksitle Satılan Evler ve Kampanya Fiyatları

Konut kredisi kullanmadan ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak senetle taksitle ev sahibi olma imkanı sunan Emlak Konut fiyat listesi ve kampanyaları! Türkiye'nin en büyük ve en güçlü Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketleri arasında yer alan Emlak Konut Türkiye'nin farklı pek çok şehrinde konut satışlarına devam ediyor.

Konut Projeleri 22.06.2019 - 08:36 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Konut kredisi kullanmadan ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak senetle taksitle ev sahibi olma imkanı sunan Emlak Konut fiyat listesi ve kampanyaları!

Türkiye'nin en büyük ve en güçlü Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketleri arasında yer alan Emlak Konut Türkiye'nin farklı pek çok şehrinde konut satışlarına devam ediyor. Çok sayıda Emlak Konut projesi için 0.60 vade farkı ve 0.95 vade farkı ile satışlar devam ederken Emlak Konut kampanyaları ve daire fiyatları haberimizde...Emlak Konut Başvurusu Nasıl Yapılır, Ev Nasıl Satın Alınır?Emlak Konut projeleri arasından ev satın almak isteyen kişiler için satış ofisine başvuruda bulunarak Emlak Konut satış sözleşmesi imzalanması yeterli oluyor. Projeler için ilan edilen peşinat tutarlarını ödeyen kişiler ardından satış sözleşmesi imzalayarak evlerini satın almış oluyor. Ardından düzenli olarak Emlak Konut taksit ödemesi yapılması gerekiyor. Vade sonunda ise senetlerin tümü geri ödeniyor ve tapu üzerine konulan şerh kaldırılıyor.Yani eviniz tamamen size ait oluyor. Bazı projelerde Emlak Konut 0.98 vade farkı uygularken bazı projelerde ise yüzde 0.60 vade farkı uygulanıyor. Pek çok projede ise 60 ay vadeli konut satışı için vade farksız taksitle konut satışı yapılıyor. Niğde Emlak Konutları Projesi Fiyat Listesi Emlak Konut Niğde Emlak Konutları projesinde vade farksız 60 ay taksit ve 0,60 faiz oranı ile 120 ay vadeli konut satışı yapılıyor. 

Gebze Emlak Konutları 3. Etap Projesi Konut Fiyatları ve Taksit Seçenekleri Şu ana kadar yüzde 59 oranında tamamlanan Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesi kapsamında peşin ödemelerde yüzde 25 indirim seçeneğinin yanı sıra 60 ay faizsiz taksitle konut satışı ve 120 ay vadeli yüzde 0.60 faiz oranı ile konut satışı yapılıyor. 

Nevşehir Emlak Konutları Konut Projesi Fiyat Listesi ve Taksit Seçenekleri Nevşehir Emlak Konutları konut projesi kapsamında daire fiyatları 532 bin liradan başlıyor. Nevşehir Emlak Konutları 3+1 daire fiyatı 446 bin liradan başlarken ticari ünite fiyatları ise 349 bin liradan başlıyor. 

Başkent Emlak Konutları Konut ProjesiBaşkent Emlak Konut projesi konut fiyatları 2+1 daire seçenekleri 738 bin lira olarak uygulanırken 3+1 daire fiyatları 931 bin 500 lira ve 4+1 daire fiyatları ise 1 milyon 228 bin lira olarak uygulanıyor. Emlak Konut kampanyaları ile projeden ev alan kişilere 120 ay vadeli 0.60 vade farkı ile taksit seçeneği sunuluyor. 

Gebze Emlak Konutları 3 Konut ProjesiEmlak Konut projeleri arasında yer alırken Gebze Emlak Konutları projesinin 3. etabı için satışlar devam ediyor. Gebze Emlak Konut 2+1 daire satışları için en düşük satış fiyatı 400 bin lira olarak uygulanırken 3+1 daire fiyatı 450 bin lira, 4+1 daire fiyatı ise 640 bin lira olarak uygulanıyor. 

0.95 Vade Farkı İle Satılan Emlak Konut Projeleri Başkent Emlak Konutları Projesi Fiyat Listesi Ankara konut projeleri arasında yer alan Başkent Emlak Konut evleri konut projesi için elde kalan son dairelerin konut satışları tüm hızı ile devam ediyor. Emlak Konut Başkent Emlak Konutları projesinde peşin ödemelerde yüzde 30 indirim, 60 ay vadeli satışlarda faizsiz taksit ve 120 ay 0.95 vade farkı ile senetle konut satışı imkanları bulunuyor. 

Emlak Konut Kuzey Yakası Ofisleri Projesi Emlak Konut ofis projeleri arasında yer alan Emlak Konut Kuzey Yakası projesinde peşin ödemelerde yüzde 30 indirim fırsatı sunuluyor. Emlak Konut peşin ödeme indirimi fırsatının yanı sıra yüzde 15 indirim seçeneğine ek olarak 60 ay vade farksız taksit ve 120 ay vadeli yüzde 0.95 vade farkı seçeneği sunuluyor. 

Emlak Konut Satışı Devam Eden Konut Projeleri Listesi Düşler Vadisi Kuzey Yakası OfisleriBaşkent Emlak Konutları Niğde Emlak Konutları Bizim Mahalle Gebze Emlak Konutları 3Esenler Emlak Konutları Nevşehir Emlak Konutları Körfezkent ÇarşıEvora İzmir Ayazma Emlak KonutlarıMaslak 1453 İstanbul Spradon Quartz Cer İstanbul Nidapark Küçükyalı Nidapark İstinye TEM 34 Tahtakale İdealist Cadde Avrupark Hayat Avrupark BahçekentKöy Koordinat Çayyolu Temaşehir Konya Evora Denizli Ebruli Ispartakule Tual Bahçekent Validebağ Konakları Tual Adalar Karat 34Nidapark Kayaşehir Gölpanorama Evleri Büyükyalı İstanbul Avangart İstanbul Ofis Karat BakırköySemt Bahçekent Yeniköy Konakları İstanbul İstMarina Sarphan Finanspark Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEmlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@