Emlak Konut Projeleri 0.60 Vade Farkı İle 120 Ay Taksitle Satışta!

Ev sahibi olmak isteyenlere Emlak Konut'tan müjde geldi. Konut kredisiz ev sahibi olmak isteyenlere taksitli konut projeleri sunan Emlak Konut projeleri haberimizde!

KONUT PROJELERİ 28.03.2019 - 08:38 15.07.2021 - 00:16 SERHATMEDYA

Ev sahibi olmak isteyenlere Emlak Konut'tan müjde geldi. Konut kredisiz ev sahibi olmak isteyenlere taksitli konut projeleri sunan Emlak Konut projeleri haberimizde!

Türkiye'nin en büyük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketleri arasında yer alan Emlak Konut farklı bütçelere hitap eden çok sayıda proje geliştirmeye devam ediyor. Lüks ve markalı konut projeleri kadar orta gelir grubuna da hitap eden projelere imza atan Emlak Konut'un ileriki dönemde TOKİ ile beraber alt gelir grubuna yönelik düşük fiyatlı konutlar üretmesi planlanıyor. Emlak konut projeleri için şu anda 4 projede 0,60 vade farkı ile satış yapılırken diğer projelerde de 120 ay vadeli 0.98 vade farkı ile konut satışları sürüyor. Başkent Emlak Konutları Ankara'nın en prestiji konut projeleri arasında yer alan Başkent Emlak Konutları projesinde 738 bin liradan başlayan fiyatlarla daireler satışa sunulurken 120 ay vadeli satışlar yüzde 0,60 vade farkı ile gerçekleştiriliyor. 

Gebze Emlak Konutları 3Şu ana kadar yüzde 59 oranında tamamlanan Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesi kapsamında peşin ödemelerde yüzde 25 indirim seçeneğinin yanı sıra 60 ay faizsiz taksitle konut satışı ve 120 ay vadeli yüzde 0.60 faiz oranı ile konut satışı yapılıyor. 

Niğde Emlak Konutları Emlak Konut Niğde Emlak Konutları projesinde vade farksız 60 ay taksit ve 0,60 faiz oranı ile 120 ay vadeli konut satışı yapılıyor. 

Nevşehir Emlak Konutları Nevşehir emlak kontuları projesinde 349 bin liradan başlayan fiyatlarla ticari üniteler ve 446 bin lirdan başlayan fiyatlarla da 3+1 daireler satılıyor. En düşük taksit tutarı ise 120 ay 0,60 vade farkı imkanı ile 1,844 liradan başlıyor. 

EmlakKonut Satışları Devam Eden Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyasına Katılan Projeler (0.98 Faiz Oranı İle Taksitle Satılan Konut Projeleri Listesi)Emlak Konut Düşler Vadisi Projesi Emlak Konut Kuzey Yakası Ofisleri Emlak Konut Başkent Emlak Konutları Emlak Konut Niğde Emlak KonutlarıEmlak Konut Bizim Mahalle Emlak Konut Gebze Emlak Konutları 3Emlak Konut Esenler Emlak Konutları Emlak Konut Nevşehir Emlak KonutlarıEmlak Konut Körfezkent ÇarşıEmlak Konut Evora İzmirEmlak Konut Ayazma Emlak KonutlarıEmlak Konut Maslak 1453 İstanbul Emlak Konut Spradon Quartz Emlak Konut Cer İstanbulEmlak Konut Nidapark KüçükyalıEmlak Konut Nidapark İstinyeEmlak Konut TEM 34 TahtakaleEmlak Konut İdealist CaddeEmlak Konut Avrupark HayatEmlak Konut Avrupark BahçekentEmlak Konut KöyEmlak Konut Koordinat Çayyolu Emlak Konut Evora DenizliEmlak Konut Temaşehir KonyaEmlak Konut Ebruli İspartakuleEmlak Konut Tual BahçekentEmlak Konut Validebağ KonaklarıEmlak Konut Tual AdalarEmlak Konut Karat34Emlak Konut Nidapark Kayaşehir Emlak Konut Gölpanorama EvleriEmlak Konut Büyükyalı İstanbul Emlak Konut Avangart İstanbul Emlak Konut Ofis Karat Bakırköy Emlak Konut Semt BahçekentEmlak Konut Yeniköy Konakları İstanbul Emlak Konut İstmarinaEmlak Konut Merkez AnkaraEmlak Konut Sarphan Finanspark Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@