Emlak Konut 'tan 0.60 Faiz Oranı İle Taksitle Ev Sahibi Yapacak Kampanyalı Fiyat Listesi

Türkiye'nin en büyük GYO'larından biri olan Emlak Konut taksitle ev sahibi yapmaya devam ediyor.

KONUT PROJELERİ 11.05.2019 - 08:13 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Türkiye'nin en büyük GYO'larından biri olan Emlak Konut taksitle ev sahibi yapmaya devam ediyor. Sadece 0.60 vade farkı ile ev sahibi yapacak o projeler!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketi kendi bünyesinde yer alan projeler için taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Senetle ev almak isteyen kişiler için özel kampanyalar düzenleyen Emlak Konut bazı projelerde 120 ay vadeli 0.98 vade farkı ile bazı projelerde ise 0.60 vade farkı ile taksitle konut satışı yapıyor. Emlak Konut'tan Nasıl Ev Alınır?Emlak Konut projeleri arasından ev satın almak isteyen kişiler için satış ofisine başvuruda bulunarak Emlak Konut satış sözleşmesi imzalanması yeterli oluyor. Projeler için ilan edilen peşinat tutarlarını ödeyen kişiler ardından satış sözleşmesi imzalayarak evlerini satın almış oluyor. Ardından düzenli olarak Emlak Konut taksit ödemesi yapılması gerekiyor. Vade sonunda ise senetlerin tümü geri ödeniyor ve tapu üzerine konulan şerh kaldırılıyor.Yani eviniz tamamen size ait oluyor. Bazı projelerde Emlak Konut 0.98 vade farkı uygularken bazı projelerde ise yüzde 0.60 vade farkı uygulanıyor. Pek çok projede ise 60 ay vadeli konut satışı için vade farksız taksitle konut satışı yapılıyor. Niğde Emlak Konutları Projesi Fiyat Listesi Emlak Konut Niğde Emlak Konutları projesinde vade farksız 60 ay taksit ve 0,60 faiz oranı ile 120 ay vadeli konut satışı yapılıyor. Gebze Emlak Konutları 3. Etap Projesi Konut Fiyatları ve Taksit Seçenekleri Şu ana kadar yüzde 59 oranında tamamlanan Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesi kapsamında peşin ödemelerde yüzde 25 indirim seçeneğinin yanı sıra 60 ay faizsiz taksitle konut satışı ve 120 ay vadeli yüzde 0.60 faiz oranı ile konut satışı yapılıyor. 

Nevşehir Emlak Konutları Konut Projesi Fiyat Listesi ve Taksit Seçenekleri 

Başkent Emlak Konutları Konut Projesi

Gebze Emlak Konutları 3 Konut Projesi

0.95 Vade Farkı İle Satılan Emlak Konut Projeleri Başkent Emlak Konutları Projesi Fiyat Listesi Emlak Konut Başkent Emlak Konutları projesinde peşin ödemelerde yüzde 30 indirim, 60 ay vadeli satışlarda faizsiz taksit ve 120 ay 0.95 vade farkı ile senetle konut satışı imkanları bulunuyor. 

Emlak Konut Kuzey Yakası Ofisleri Projesi 

Emlak Konut Satışı Devam Eden Projeler Listesi Düşler Vadisi Kuzey Yakası OfisleriBaşkent Emlak Konutları Niğde Emlak Konutları Bizim Mahalle Gebze Emlak Konutları 3Esenler Emlak Konutları Nevşehir Emlak Konutları Körfezkent ÇarşıEvora İzmir Ayazma Emlak KonutlarıMaslak 1453 İstanbul Spradon Quartz Cer İstanbul Nidapark Küçükyalı Nidapark İstinye TEM 34 Tahtakale İdealist Cadde Avrupark Hayat Avrupark BahçekentKöy Koordinat Çayyolu Temaşehir Konya Evora Denizli Ebruli Ispartakule Tual Bahçekent Validebağ Konakları Tual Adalar Karat 34Nidapark Kayaşehir Gölpanorama Evleri Büyükyalı İstanbul Avangart İstanbul Ofis Karat BakırköySemt Bahçekent Yeniköy Konakları İstanbul İstMarina Sarphan Finanspark Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@