Emlak Konut'tan 0.99 Vade Farkı İle 120 Ay Taksitle Satılan Konut Projeleri!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı GYO tarafından satışa sunulan konut projeleri yakından takip edilmeye devam ederken 120 ay taksitle satılan konut projeleri yakından takip edilmeye devam ediyor. Emlak Konut GYO konut kredisiz, taksitle, senetle satılan konut projeleri listesi haberimizde!

Konut Projeleri 25.04.2021 - 00:30 25.04.2021 - 00:30 Serhat Karaman

Türkiye'nin en büyük ve en güçlü markalı konut projeleri üreticisi konumunda bulunan Emlak Konut GYO yeni konut projeleri için peş peşe açıklamalar yapmaya devam ediyor. 

Konut kredisiz ev sahibi olmak isteyen kişilere hitap eden çok sayıda konut projesini satışa sunan Emlak Konut yeni başlattığı kampanya kapsamında yüzde 0.99 vade farkı ile 120 ay taksitle ev sahibi olma imkanı sundu. 

EMLAK KONUT GYO SENETLE, KONUT KREDİSİZ, TAKSİTLE SATILAN KONUT PROJELERİ HANGİLERİ?

Güvenilir bir şekilde ev sahibi olmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri ve en güvendikleri markalar arasında yer alan Emlak Konut 2021 yılı konut projeleri kampanyalarına tüm hızı ile devam ediyor. Emlak Konut tarafından başlatılan kampanya kapsamında Emlak Konut Vadi Evleri Projesi, Emlak Konut Köy Zekeriyaköy Projesi ve Emlak Konut Bizim Mahalle projesi başta olmak üzere çok sayıda projede yüzde 0.99 vade farkı ile 120 ay taksitle ev sahibi olma imkanı sunuldu. 

Emlak Konut doğayla bir arada, teraslı ve bahçeli bir yaşam sürmek isteyen müşterilerine 120 ay taksitle ev sahibi olma imkanı sunarken İstanbul Havalimanına yakın konumu, bahçesi ve doğası ile örnek bir proje olan Emlak Konut Vadi Evlerinde aylık 0.99 vade farkı ile 120 ay taksitle müşterilerini zorlanmadan ev sahibi yapacak. 

Bizim Mahalle konut projesinin yeni etabı için de 120 ay taksitle ev sahibi olma imkanı sunulurken tüm konut projeleri için satışlar Emlak Konut satış ofisleri ve müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 36 55 numaralı telefon üzerinden verilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@