Emlak Magazin

Servetlerine servet katan emlak zengini ünlüler! Gayrimenkul yatırımı ile paraya para demiyorlar! Servetlerine servet katan emlak zengini ünlüler! Gayrimenkul yatırımı ile paraya para demiyorlar! Ünlüler dünyasındaki bazı isimler gayrimenkul zengini olarak ön plana çıkıyorlar. Bazı isimler kazandıklarını ev yatırımına dönüştürürken bazı ünlüler ise arsa zengini oldular. İşte ünlüler dünyasının emlak zenginleri...
Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi nerede çekiliyor? Konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi nerede çekiliyor? Konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? ATV’de yayın hayatına başlayan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ile alakalı olarak bilgiler merak ediliyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi nerede çekiliyor? Dizinin konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var, ne zaman yayınlanıyor?
Cinsiyet değiştiren Timsah Cemil Meli Bendeli bikini giydi bikinili pozu sosyal medyayı yıktı geçti Cinsiyet değiştiren Timsah Cemil Meli Bendeli bikini giydi bikinili pozu sosyal medyayı yıktı geçti Cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren ünlüler arasına katılan Ahmet Melih Yılmaz ya da bilinen adı ile Timsah Cemil adını da Meli Bendeli olarak değiştirmişti. Ünlü ismin bikinili pozu sosyal medyayı yıktı!
Acun Ilıcalı trafik kazası geçirdi! Sağlık durumu nasıl, hayati tehlikesi var mı? Acun Ilıcalı trafik kazası geçirdi! Sağlık durumu nasıl, hayati tehlikesi var mı? Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın trafik kazası geçirdiği açıklandı. Acun Ilıcalı’nın sağlık durumu nasıl? Acun Ilıcalı trafik kazasını nerede ve nasıl yaptı?
MasterChef kim elendi, Masterchef Türkiye yarışmasında bu hafta elenen, veda eden yarışmacı şaşkınlık yarattı! MasterChef kim elendi, Masterchef Türkiye yarışmasında bu hafta elenen, veda eden yarışmacı hangisi? Ekranların fenomen yarışma programları arasında yer alan Masterchef yarışması tüm hızı ile devam ederken bu hafta elenen isim ağızları açık bıraktı. MasterChef kim elendi, 18 Eylül 2022 Pazar elenen isim kim?
İbrahim Kalın'ın öpüşmesi Putin'i şaşırttı, Putin'in Kalın'ı taklit ettiği o video sosyal medyada viral oldu! İbrahim Kalın'ın öpüşmesi Putin'i şaşırttı, Putin'in Kalın'ı taklit ettiği o video viral oldu! Şanghay İşbirliği Örgütü zirvesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan ile beraber düzenlenen organizasyona katılan İbrahim Kalın'ın taklidini yapan Putin'in görüntüleri sosyal medyada viral oldu! İşte o anlar...
Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanıyor! Hadise'den ilk açıklama geldi, ne zaman evlendi, neden boşandı? Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanıyor! Hadise'den ilk açıklama geldi, çift resimleri sildi Küçük bir yol şarkısını sahnede söylediği anlarda göz yaşlarına boğulan Hadise ile Mehmet Dinçerler çiftinin evliliği ne yazık ki kısa sürdü. Peki Hadise boşanıyor mu, neden boşanacaklar, ayrılık iddiaları doğru mu?
Yok artık Meedo! Şeyma Subaşı İstanbul'da ev istedi, Mısırlı sevgilisi Bebek'te 150 milyon liralık yalıya hayhay dedi Şeyma Subaşı İstanbul'da ev istedi, Mısırlı sevgilisi Bebek'te 150 milyon liralık yalıya hayhay dedi Sık sık Şeyma Subaşı'na yaptığı milyonluk jestleri ile magazin basınına gündem olmaya devam eden Mohammed Alsaloussi bir kere daha sosyetik sevgilisi için kesenin ağzını açtı.
Emlak zengini ünlülerin servetleri dudak uçuklattı! İbrahim Tatlıses, Halit Ergenç, Burak Özçivit! Emlak zengini ünlülerin servetleri dudak uçuklattı! İbrahim Tatlıses, Halit Ergenç, Burak Özçivit! Ünlüler dünyasında gayrimenkul zengini isimlerin sayısı son dönemlerde oldukça artmaya başladı. Kazandıklarını gayrimenkul yatırımında değerlendiren ünlülerin servetleri dudak uçuklatıyor!
İsmail Küçükkaya Halk TV'ye geçerken 3 Milyon Dolar mı aldı? Halk TV'nin patronu açıklama yaptı! İsmail Küçükkaya Halk TV'ye geçerken 3 Milyon Dolar mı aldı? Halk TV'nin patronu açıklama yaptı! Gazeteci İsmail Küçükkaya’nın FOX TV’den Halk TV’ye geçişi büyük olay olmuştu. İsmail Küçükkaya için ise şimdi de 3 milyon dolar transfer ücreti aldığı iddia edildi. Halk TV’nin patronu Cafer Mahiroğlu bu iddiayı yanıtladı.
Komşular arasında halı silkeleme kavgası! Üst kattan halı silkeleyen komşusuna kurşun yağdırdı Komşular arasında halı silkeleme kavgası! Üst kattan halı silkeleyen komşusuna kurşun yağdırdı İstanbul'da iki komşu arasında yaşanan halı silkeleme kavgası ne yazık ki bir gencin ölümüne neden oldu. Komşular arasında halı silkeleme kavgasında silahla vurulan baba yaralandı, oğlu hayatını kaybetti.
Hadise ve Mehmet Dinçerler yüzükleri çıkarmıştı ilk açıklama Hadise'den geldi! Hadise ve Mehmet Dinçerler yüzükleri çıkarmıştı ilk açıklama Hadise'den geldi! İzmir Fuarı çim konserleri programı kapsamında 2 Eylül'de konser veren Hadise söylediği şarkılar ile göz yaşlarına boğulmuş, eşi Mehmet Dinçerler ile boşanacağı haberleri gündemi sallamıştı. İlk açıklama Hadise'den geldi. Mehmet Dinçerler ve Hadise boşanıyor mu?