13 Yaşında Mülteci Olarak Gitti Amerika'da Emlak Kralı Oldu!

DÜnya Fas'ta doğan ve 13 yaşında ailesi ile Amerika'ya göç eden hip hop sanatçısı French Montana'yı konuşuyor.

13 Yaşında Mülteci Olarak Gitti  Amerika'da Emlak Kralı Oldu!
DÜnya Fas'ta doğan ve 13 yaşında ailesi ile Amerika'ya göç eden hip hop sanatçısı French Montana'yı konuşuyor. Büyük bir yoksulluktan devasa bir servete ulaşan ünlü şarkıcı son aldığı 8.5 milyon dolarlık süper lüks malikane ile ülke gündemini salladı!

Emlak365.com  / Fırsatlar ülkesi olarak anılan Amerika'ya henüz 13 yaşındayken ailesi ile beraber Fas'tan göç eden Karim Kharbouch ya da bilinen adı ile French Montana Amerika'da yaptığı emlak yatırımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

SIFIRDAN ZİRVEYE! 8 BUÇUK MİLYON DOLARI TEK SEFERDE ÖDEDİ, KENDİSİNE SÜPER LÜKS MALİKANE ALDI! 

Ailesi ile henüz 13 yaşındayken Fas'tan Amerika'ya göç eden Montana babasının vazgeçerek ülkesine geri dönmesi üzerine kardeşi ve annesi ile Amerika'da kaldı. Çok zor bir çocukluk dönemi geçeren Montana sosyal yardımlarla o dönemde hayatına yoksulluk içerisinde devam ederken büyük bir patlama yaşadı ve dünya çapında üne kavuşan bir hip hop şarkıcısı oldu.

Kısa sürede trilyonluk bir servete sahip olan Montana Amerika'da sık sık satın aldığı milyon dolarlık malikaneler ve lüks evlerle gündem olmaya devam ediyor.

Ünlü şarkıcı son olarak eski evini 5,6 milyon dolara satış haberi ile gündeme gelirken şimdi de yeni satın aldığı saray yavrusu malikanesi ile gündemde. Yeni evine 8 milyon 500 bin dolar ödeyen ünlü şarkıcı California, Hidden Hills'te yer alan malikanesini NBA yıldızlarından Paul George'dan satın aldı.

Yeni saray yavrusu evinde kendisine özel yüzme havuzu, sinema salonu, spor salonu, oyun odası, basketbol sahası, müzik odası ve toplantı odası bulunan ev rekor fiyatı ile Amerika'da da konu oldu ve uzun süre basın gündeminde yer aldı.
Yorumlar (0)