200 Dairesi Olan Bile Var, İşte Gayrimenkul / Emlak Zengini Ünlüler! Emrah, Sibel Can, İbrahim Tatlıses, Seda Sayan, Kenan İmirzalıoğlu

Ekranların sevilen yüzleri ve sevilen şarkıların sesleri ünlüler kazançlarını emlak yatırımı ile değerlendirmeye devam ediyor.

200 Dairesi Olan Bile Var, İşte Gayrimenkul / Emlak Zengini Ünlüler! Emrah, Sibel Can, İbrahim Tatlıses, Seda Sayan, Kenan İmirzalıoğlu

Ekranların sevilen yüzleri ve sevilen şarkıların sesleri ünlüler kazançlarını emlak yatırımı ile değerlendirmeye devam ediyor. Sahnelerden ve ekranlardan kazandıklarını gayrimenkul yatırımı ile değerlendiren ünlü isimler sahip oldukları emlak servetleri ile dudak uçuklatıyor. Üzerine 200 dairesi bulunan da var trilyonluk rezidans dairelerden çifter çifter alanlardan. İşte Kenan İmirzalıoğlu, Seda Sayan, Sibel Can, Emrah, Aşkın Nur Yengi, İbrahim Tatlıses, Polat Alemdar Necati Şaşmaz gibi emlak zengini ünlüler!

Ünlü isimler kazandıkları paraları yeni yatırımlar için kullanmaya devam ederken ünlülerin bir numaralı yatırım tercihi ise gayrimenkul yatırımı olarak öne çıkıyor. İşte emlak zengini olan ünlü isimler;

KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN MAL VARLIĞI 2020Ünlülerin dünyasında emlak yatırımı denildiğinde akla ilk gelen isimlerin başında Sinem Kobal ile mutlu bir evliliği olan ve ilk çocuğunu kucağına almak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu yer alıyor. Arsa yatırımı yapan ünlü isim buna ek olarak eski binaları satın alarak restorasyon çalışmalarını tamamladıktan sonra satış yaparak ta hatırı sayılır bir para kazanmış durumda. Kenan İmirzalıoğlu çok sayıda ev, villa ve rezidans dairenin yanı sıra İstanbul'un en değerli bölgelerinden yer alan büyük arazileri ile de adından söz ettiriyor. Yakışıklı oyuncu son olarak Tekirdağ Çerkezköy'de 10 dönümlük arazi satın almıştı. 

İBRAHİM TATLISES'İN MAL VARLIĞI 2020İnşaat işçisi iken sesi sayesinde keşfedilen İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses çok sayıda inşaat projesi ve emlak yatırımı ile de adından söz ettirmişti. İmparatorun sahip olduğu mal varlığının bir kısmı şu şekilde;Televizyon binası, İstanbul Seyrantepe'de 1.5 dönüm arsanın üzerine kurulan kebap salonu, BY Tatlıses adı ile kurulu bulunan Giyim Atölyesi, Tatlıser Şirketler Grubuna ait merkez binası, Demirciköy Alerko sitesi içerisinde 3 daire, Oyak Seyrantepe Sitesi içerisinde 3 daire, Şanlıurfa'da 3 dönüm arazi ve muhtelif sayıda daire, İzmir Narlıdere Folkart Konut Projesi içerisinde lüks rezidans daire, Hadımköy Günışığı Konakları projesinde lüks villa, 20 şirket aracına ek olarak 3 jeep, 1 limuzin, 2 sürat motoru, 1 tekne, Bodrum Bitez Tatlıses Paradise apartları projesinde villalar, Bodrum Bitez denize sıfır konumda 26 oda kapasiteli Golo Beach Otel ve otelin kurulu bulunduğu 6,5 dönüm arazi, Kuşadasında 8 dönüm arazi, Kuşadasında 314 yatak kapasiteli otel, 5 Kebap salonu. 

NAMI DEĞER POLAT ALEMDAR, NECATİ ŞAŞMAZ! Kurtlar Vadisi dizisi ile büyük bir üne kavuşan, reklam çalışmaları ile kendisine büyük  bir servet edinen Necati Şaşmaz'da emlak yatırımı yapmayı seven ünlüler arasında yer alıyor. Necati Şaşmaz'ın en son İstanbul'da 2 milyon 600 bin dolar ödeyerek rezidans daire satın alan ünlü ismin Ataşehir Konutları projesinde 50 dairesi, Şişli Bomanti'de yer alan projede 18 rezidans dairesi, 1 süpermarketi ve çok sayıda arsa yatırımı bulunuyor. 

SİBEL CAN'IN MAL VARLIĞI 2020Çocuk denilecek bir yaştan itibaren sanat dünyası içerisinde yer alan Sibel Can hatırı sayılır bir servet edinirken bu servetin büyük bir bölümünü ise emlak yatırımı ile değerlendirmeyi tercih etmiş durumda. Nakkaştepe, Bodrum, Levent ve Beykoz başta olmak üzere çok sayıda yerde villası olan ünlü ismin İstanbul'un çeşitli semtlerinde de 50'ye yakın dairesi bulunuyor. Yurt dışında da emlak yatırımı yapan güzel yıldız sık sık tatile gittiği Miami'de de trilyonluk bir villa sahibi. 

SEDA SAYAN 'ın MAL VARLIĞI VE GAYRİMENKUL YATIRIMLARIGenç kızlara taş çıkartan güzelliği ile yıllara meydan okuyan Seda Sayan özellikle de yarışma programları, gündüz kuşağı programları ve reklam çalışmaları ile servetine servet katmaya devam ediyor. Ünlü ismin Etiler Şamdan yatırımı ile 8.5 milyon doları tek bir kalemde ödemesi büyük yankı uyandırmıştı. Çok sayıda villası bulunan ünlü isim Londra'da da emlak yatırımları yapması ile tanınıyor. İstanbul başta olmak üzere farklı şehirlerde 30'un üzerinde dairesi olduğu söylenen güzel yıldızın özellikle de rezidans daire yatırımları dikkat çekiyor. 

AŞKIN NUR YENGİ'NİN MAL VARLIĞI 2020Bir dönem Haluk Bilginer ile evli olan güzel şarkıların sevilen sesi Aşkın Nur Yengi kazancını belki de en akıllı yöneten ünlüler arasında yer alıyor. Güzel yıldızın 16 adet dairesi bulunurken yine çok sayıda arsa yatırımı da olduğu belirtiliyor. 

EMRAH'IN MAL VARLIĞI VE GAYRİMENKUL YATIRIMLARI 2020 Emlak yatırımı denildiğinde akla ilk gelen isimler arasında yer alan Emrah'ın adına 200 daire bulunurken en son gündeme Florya'da 2 milyon dolar ödeyerek satın aldığı spor tesisi ile gelmişti. Ünlü şarkıcının Fulya'da inşa edilen bir rezidans projesinden 12 daire aldığı belirtilirken Türkiye'nin pek çok farklı şehrinde arsa yatırımları da bulunuyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)