Adnan Oktar: Malım Mülküm Yok, Aylık Gelirim 3 Bin TL

Adnan Oktar ve grubuna yönelik olarak sürdürülen davada bugün yeni duruşma yapıldı. Aralarında Adnan Oktar'ın da yer aldığı 76'sı tutuklu olan 226 sanık hakkında açılan davada bugünkü duruşmada Adnan Oktar kendisine yönelik iddiaları yanıtlarken çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Detaylar haberimizde...

Adnan Oktar: Malım Mülküm Yok, Aylık Gelirim 3 Bin TL

Dragos'ta yer alan süper lüks malikanesine düzenlenen ani baskın ile kaçmaya çalışırken yakalanarak gözaltına alınan Adnan Oktar ve grubuna yönelik davanın bugün yeni duruşması yapıldı. 

Mahkeme heyeti tarafından aylık gelirinin sorulması üzerine Adnan Oktar 3 bin lira yanıtını verince Mahkeme Başkanı Mehmet Galip Perk tepki gösterdi. 

MALIM MÜLKÜM YOK DİYEN ADNAN OKTAR AYLIK 3 BİN TL GELİRİ OLDUĞUNU İDDİA ETTİ! 

Mahkeme başkanının aylık 3 bin lira gelirle yılan derili ayakkabı, altın iplikli ceket, son model lüks arabalar ve şatafatlı lüks bir malikanede nasıl yaşadığını sorması üzerine Oktar "Yılan derili ayakkabı, altın iplikli ceketlere ilişkin söylemim şaka. Benim oradaki üslubumdan belli şaka yaptığım.

Altın iplik falan... zaten böyle söylenmez. Ne param var ne arabam. Malım mülküm yok. Dragos'taki evin kirasını ben ödemiyorum. Arkadaşım ödüyor. Pahalı ama. Normal bir yer değil. Taktığım 300 bin TL'lik saat bana ait değil, arkadaşıma ait" dedi.

Arabaların arkadaşlarına ait olduğunu belirten Adnan Oktar örgüt üyelerinin büyük bir şatafat ve lüks içerisinde yaşadığı malikanenin ise kirasını kendisinin ödemediğini iddia etti. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)