Ahu Aysal'ın Bodrum'daki Yazlığı Satılarak Beach Club Oldu!

İstanbul'daki oteli Les Ottomans'ı elden çıkaran cemiyetin ünlü ismi Ahu Aysal'ın Bodrum'daki yazlığını da sattığı iddia etti. Bodrum Gündoğan'da bulunan muhteşem ev kısa süre içerisinde beach club yapıldı. 

Ahu Aysal'ın Bodrum'daki Yazlığı Satılarak Beach Club Oldu!

Geçtiğimiz aralık ayında İstanbul'da Les ottomans isimlşi otelini elinden çıkarmak zorunda kalan cemiyetin yakından tanıdığı ünlü isim Ahu Aysal'ın Bodrum Gündoğan'da bir gayrimenkulünü daha sattığı bildirildi. Bodrum'daki yazlığını satan büyük bir burukluk yaşadı. Uzun yıllardır yaz tatillerini geçirdiği, yerli ve yabancı ünlü dostlarını ağırladığı lüks evinin satılmasını Ahu Aysal'ın oldukça derinden etkiledi. 

Ahu Aysal'ın gayrimenkul satışına neden karar verdiği sorusu magazin dünyasında tartışılmaya başlanırken Hürriyet Gazetesi'nden Mehmet Üstündağ'ın haberinde buna cevap verildi. Ünlü gazeteci yayınladığı haberde Ahu Aysal'ın şirketlerinde ekonomik sıkıntılar yaşandığı ve gayrimenkul satışları ile bu sıkıntıların aşılmaya çalışıldığını iddia edildi.

LES OTTOMANS'IN SATILMASINA ÇOK ÜZÜLDÜ 

Ahu Aysal'ın sahibi olduğu Les Ottomans 2006 yılından beri ünlü simanın mülkiyetindeydi. Ancak 430 Milyon TL'lik alacağa mahsuben Ahu Aysal tarafından Akbank'a devredilmişti. Les Ottomans'ın elinden kayıp gitmesine engel olamayan Ahu Aysal bu devir işlemi için, “Les ottomans benim çocuğum gibiydi. Büyük bir mücadelenin, büyük başarıların, büyük gururların yaşanmasına vesile olup şahitlik etmişti. Bir ayağım toprak altında kaldı diyebilirim. Ancak geriye bakıp hayıflanmanın da kimseye faydası yok. İş dünyasında bu tür alışverişler olur. Bunu da öyle değerlendirip ileriye bakmak gerekir.” demişti.

BODRUM'DAKİ YAZLIK SATILDI BEACH CLUB OLDU

Ahu Aysal'ın Bodrum Gündoğan'da bulunan yazlığının satışına dair bir rakam piyasaya verilmedi. Ancak denize sıfır olan ve iskeleyle teknelerin yanaşmasına da elverişli olan ev için yeni sahibi çeşitli planları devreye sokmaya başladı. Geniş bir arazi içerisine kurulu ev bu yaz beach club olarak hizmet verecek. Gelecek yıl ise 25 odalı butik bir otel olarak turizm hizmetine girecek. 

Bodrum Gündoğan'da uzun yıllar Ahu Aysal'ın sahibi olduğu ev çok sayıda ünlü ismin ağırlandığı bir merkez haline gelmişti. Ahu Aysal burada yaz tatillerini iki kızı, damatları ve torunlarıyla geçiriyordu.

Yorumlar (0)