Aileleri barıştıran, kayıpları kazandıran ünlü gazeteci Müge Anlı ile ilgili şok gerçek ortaya çıktı! Ölen babası ile tam 29 senedir...

Gündüz kuşağının sevilen isimlerinden birisi olan Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı’nın, programında edindiği misyonun aksine kendi aile yaşantısı dahilinde büyük problemler yaşadığı ortaya çıktı. İşte Anlı’nın özel hayatına ilişkin ayrıntılar…

Aileleri barıştıran, kayıpları kazandıran ünlü gazeteci Müge Anlı ile ilgili şok gerçek ortaya çıktı

Gazetecilik mezunu olan ve okulundan mezun olduğu gibi sektöre atılan ünlü gazeteci Müge Anlı, kariyerine ilk olarak magazin bölümünde başlamış ve meslektaşı Şenay Düdek ile birlikte sunduğu “Dobra Dobra” isimli program ile mesleğinde olan başarısını herkese ispat etmişti. Sergilediği disiplinli tavırlar sonrasında başarıya giden yolda emin ve hızlı adımlar atan Anlı, bir süre sonra magazine olan ilgisini kaybetti ve kendisini gazeteciliğin farklı bir alanı konusunda geliştirmeye başladı.

2008 yılında ATV ekranlarında “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programını sunmaya başlayan ve kısa süre içerisinde gündüz kuşağı programlarının en çok izleneni olmayı başaran Müge Anlı, yöneldiği bu alanda kendisini daha çok geliştirebilmek ve üzerinde çalıştığı konularda daha çok bilgi sahibi olabilmek adına yüksek lisansını hukuk alanında yapmaya başladı.

Hırsı, başarısı ve kararlılığı ile tam 14 yıldır aynı programı yöneten Müge Anlı, küskünleri de barıştırdığı program sayesinde oldukça sevildi. Programında takındığı barıştırıcı tavrını gündelik hayatında sürdürüp sürdürmediği merak konusu olan Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Hem sanatçı hem de yazar olan Onur Akay, Müge Anlı’nın babası ile olan ilişkisine ilişkin önemli bir iddiayı öne sürdü.

BABASI VEFAT ETTİ!

Aileleri barıştıran, kayıpları kazandıran ünlü gazeteci Müge Anlı ile ilgili şok gerçek ortaya çıktı! Ölen babası ile tam 29 senedir...

Geçtiğimiz günlerde erkek kardeşinin düğününe katılan Müge Anlı, kısa bir süre sonra babasının vefat ettiğini öğrendi. Onur Akay, Anlı’nın babasının cenaze törenine katıldığını ancak ölüm döşeğindeyken ziyaret etmediğini iddia etti.

“29 YILDIR KÜSLER!”

Onur Akay, programında küsleri barıştıran Müge Anlı’nın, özel hayatında aynı tavrı sergilemediğini ve babası ile tam 29 yıldır küs olduğunu iddia etti. Akay, Müge Anlı’nın 29 yıl sonra babasına karşı attığı ilk adımın cenaze törenine katılmak olduğunu ifade etti.

KARDEŞİNİ DE GÖRÜŞTÜRMEDİ!

Onur Akay’ın iddiasına göre Anlı, erkek kardeşini de ölüm döşeğinde olan babası ile görüştürmeyerek henüz yeni evlenen kardeşini balayına gönderdi.