Alev Alev Dizisi Nerede Çekiliyor? Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan Oynuyor

Show TV'nin yeni dizisi Alev Alev yayın hayatına başladı.

Alev Alev Dizisi Nerede Çekiliyor? Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan Oynuyor

Show TV'nin yeni dizisi Alev Alev yayın hayatına başladı. İlk bölümü ile oldukça dikkat çeken ve sosyal medyada ses getiren dizi Perşembe akşamları yayınlanıyor. Çok sayıda ünlü ismin yer aldığı dizinin nerede çekildiğine dair detaylar ise haberimizde.

Türk televizyonlarında yeni bir dizi yayın hayatına merhaba dedi. Uzun zamandır fragmanlarıyla büyük bir merak uyandıran ve çok sayıda ünlü ismin yer aldığı Alev Alev dizisi yayın hayatına başladı. Show TV'de yayınlanan diziye ilişkin merak edilen detaylar ise şu şekide;ALEV ALEV DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?Dizinin izleyicileri tarafından en merak edilen başlıklardan birisi dizinin nerede çekildiği. Lüks bir yaşam ile mahalle yaşamının bir arada anlatıldığı dizi İstanbul'da çekiliyor. İstanbul'un lüks hayatının yer aldığı bölümlerin dışında ayrıca mahalle yaşantısında Fatih İlçesinde geçiyor. Bunun yanında dizinin İstanbul genelinde özellikle tarihi ve doğa harikası yerlerinde çok sayıda sahnesi bulunuyor. Genel olarak Alev Alev dizisi İstanbul'da Fatih ilçesinde, Yedikule Göğüs Hastanesi bölgesinde ve sur çevrelerinde çekiliyor. 

ALEV ALEV DİZİSİNİN OYUNCULARIAlev Alev dizisinin başrolünde Demet Evgar yer alıyor. Demet Evgarı'ın yanında Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan dizinin diğer önemli isimleri. Alev Alev dizisinde yer alan diğer oyuncular ise Berker Güven, Berkay Ateş, Zuhal Olcay, Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel.ALEV ALEV DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?Dizi ünlü bir otelde düzenlenen yardım gecesine katılan bir ailenin yardım gecesinde çıkan yangın sonrası hayatlarında meydana gelen değişimi anlatıyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)