Alişan, Didem Sarı'nın eski eşi İzzet Antebi ve manken Çağla Şikel'in eski mesajlarını ifşa etmesi üzerine ilk kez konuştu: Çağla, öyle bir insan değil!

Geçtiğimiz günlerde magazin gündemine bomba gibi düşen bir aldatma hikayesinin baş kahramanı olan manken Çağla Şikel’e, yakın dostu Alişan sahip çıktı. Ünlü şarkıcı önemli açıklamalarda bulundu. İşte ayrıntılar…

Alişan, İzzet Antebi ve Çağla Şikel'in eski mesajlarını ifşa etmesi üzerine ilk kez konuştu

Uzun süre önce şarkıcı eşi Emre Altuğ’dan boşanan ve o günden bu güne kadar hayatına birini almayan manken Çağla Şikel, oğulları Kuzey ve Uzay ile mutlu bir hayat sürmeye devam ediyor. Eski eşi Emre Altuğ ile de çocukları dolayısı ile sık sık bir araya gelen ve örnek anne- baba profili çizerek herkesten takdir gören Çağla Şikel, geçtiğimiz günlerde hiç alışık olunmayan bir şekilde “ikinci kadın” iddiaları ile gündeme geldi.

Bir süredir magazin gündeminde sıklık ile yer alan iş insanı İzzet Antebi, geçtiğimiz günlerde eski eşi Didem Sarı’nın Instagram paylaşımları ile şaşkına uğradı. 2021 yılının eylül ayında 9 yıllık eşi İzzet Antebi’den tek celsede boşanan Didem Sarı, Instagram hesabının hikayeler bölümünden eski eşi İzzet Antebi ile manken Çağla Şikel’in yazışmalarını ifşa etti. Didem Sarı, Çağla Şikel’in henüz boşanma durumundan önce İzzet Antebi ile aşk yaşamaya başladığını ima ederek, Şikel’e ikinci kadın muamelesi yaptı.

Didem Sarı’nın iddiası sosyal medyanın ve magazin basınının gündemine bomba gibi düşerken, Çağla Şikel sessizliğini korumayı başardı. İzzet Antebi ise eski eşi Didem Sarı’nın paylaşımlarına yanıt verdi.

Çağla Şikel ile yakın arkadaş olan ünlü şarkıcı Alişan, geçtiğimiz günlerde bir AVM’de görüntülendi. Yakın dostu Çağla Şikel’in ikinci kadın olduğuna dair ortaya atılan iddialara yanıt veren Alişan, Şikel’e destek vermeyi ihmal etmedi.

AVM TURUNDA GÖRÜNTÜLENDİ!

Alişan, Didem Sarı'nın eski eşi İzzet Antebi ve manken Çağla Şikel'in eski mesajlarını ifşa etmesi üzerine ilk kez konuştu: Çağla, öyle bir insan değil!

Geçtiğimiz sene kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybettikten sonra sık sık yeğenleri ile vakit geçirmeye başlayan Alişan, bir AVM’de oğlu Burak ve yeğenleri ile görüntülendi.

VIP ARAÇ SATIN ALDI!

Ailesinin kalabalık olduğunu ve bir yerden bir yere giderken zorluk yaşadığını belirten Alişan, magazin gündemine konu olan VIP aracı, bu neden ile satın aldığını ifade etti.

DOSTUNDAN DESTEĞİNİ ESİRGEMEDİ!

İzzet Antebi ve Çağla Şikel ile ilgili ortaya atılan iddialara yanıt veren Alişan, konuya vakıf olmadığını ancak Şikel’in asla öyle bir insan olmadığını, konunun yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu ifade etti.