ATV'den Hercai İçin Kesin Final Kararı! Hercai Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

ATV'nin çok izlenen dizilerinden olan Hercai, Pazar akşamlarına ambargo koymaya devam ederken dizinin hayranlarını üzecek haber geldi. ATV önce gününü değiştirdiği Hercai'ye şimdi de final tarihi belirledi. Hercai ne zaman, neden final yapacak?

ATV'den Hercai İçin Kesin Final Kararı! Hercai Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?
ATV'de yayın hayatına başladığında çok büyük bir ses getiren Hercai dizisi hayranlarını üzecek haberler ardı ardına gelmeye devam ediyor. Yayına başladığı ilk dönemlerde Cuma akşamları ekranlara gelen Hercai dizisi oldukça yüksek reyting oranları yakalamıştı. Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinin arasına giren Hercai'de konunun heyecanı sürdürülemeyince reytinglerde bir gerileme meydana geldi.HERCAİ İÇİN FİNAL KARARI!

Sürekli aynı konunun etrafından dönülmesinden sıkılan izleyiciler Hercai'yi izlemeyi bırakınca ATV'de yeni bir karar almış ve dizinin gününü Pazar gününe kaydırmıştı. Cuma akşamlarını ise Akıncı dizisine ayırmıştı. Ancak bu durum dizinin hayranlarını üzdüğü kadar Hercai'nin yapımcı firmasının da tepkisine neden oldu. Senaryoda bir değişiklik yaparak yeniden eski heyecanına kavuşan dizi için final söylentileri geride kalmıştı. Ancak ATV'nin final kararı vermesi üzerine yapımcı ekip de planlamalarını ona göre yaptı. En azından zirvede veda etmeyi isteyen Hercai ekibi çok yoğun bir çalışmanın içerisine girdiler.

HERCAİ FİNAL TARİHİ NE ZAMAN?

ATV'nin final kararı verdiği Hercai'nin ne zaman final yapacağı da belli oldu. Bu akşam Hercai'nin 68. bölümü yayınlanacak. Bu bölüm aynı zamanda finalden önceki son bölüm olacak. Tüm konuların bir yere kadar getirilip bırakılacağı bölümde en son bağlama bir sonraki bölüme bırakılacak. Hercai'nin final bölümü olacak olan 69. bölüm ise 25 Nisan 2021 Pazar akşamı yayınlanacak. Büyük sürprizlerle ekranlara veda edecek olan Hercai'nin finalinde Miran, Reyyan ve çocukları Umut'un mutlu aile tablosu izleyicilere seyrettirilecek. Mutlu son ile yayın hayatını sonlandıracak olan Hercai'nin final bölümü çekimlerinin bittiği de bildirildi.HERCAİ NEREDE ÇEKİLİYOR, OYUNCULARI KİMLER?

Hercai dizisi Mardin'de çekiliyor. Mardin'de çeşitli mekanlarda yapılan çekimler şehrin tarihi dokusunun dizi aracılığı ile tanıtılmasına da imkan tanıyor. Tarihi konaklar, meşhur Mardin evleri, sosyal yaşamı, kültürü gibi tüm detaylara Hercai dizisinde yer veriliyor. Hercai dizisinin başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin paylaşıyorlar. Ayrıca dizide Ayda Aksel, Güven Hokna, Oya Unustası, Ahmet Tansu Taşanlar, İlay Erkök, Cahit Gök, Serdar Özer, Macit Sonkan, Gülçin Hatıhan, Feride Çetin, Güneş Hayat gibi oyuncular da rol alıyorlar.

 

 
Yorumlar (0)