EMLAK MAGAZİN

Çağatay Ulusoy'dan İzmir Çeşme'de 6 Milyon TL'lik Gayrimenkul Yatırımı!

Türk dizilerinin aranan yüzü olan Çağatay Ulusoy'un gayrimenkul yatırımlarına devam ettiği ve İzmir'de 6 Milyon TL'ye villa satın aldığı belirtildi.

Türk dizilerinin aranan yüzü olan Çağatay Ulusoy'un gayrimenkul yatırımlarına devam ettiği ve İzmir'de 6 Milyon TL'ye villa satın aldığı belirtildi.

Türkiye’nin tanınmış oyuncularından olan Çağatay Ulusoy yine gayrimenkul yatırımları ile gündeme geldi. İzmir’de yatırım amaçlı villa satın aldığı belirtilen ünlü oyuncunun bunun için 6 Milyon TL ödediği bildirildi.

6 MİLYON TL’LİK VİLLA!

Çağatay Ulusoy’un İzmir’in tatil bölgesi Çeşme’de bulunan yeni villasının tek kat üzerine inşa edildiği vurgulandı. Ünlü oyuncu bu villayı baştan aşağı yenilemek için harekete geçtiği iddia edildi. Yatırım amacıyla satın alınan evde Çağatay Ulusoy yaşamayı düşünmüyor.

YENİ VİLLASINI SATIŞA ÇIKARACAK!

4+1 büyüklüğünde olan ve bir de havuzu bulunan villanın görünümünü tamamen değiştirmeyi kafasına koyan Çağatay Ulusoy bu işlemlerin sonrasında yeni villasını satışa çıkaracak. Pandemi nedeniyle hem Çeşme’ye hem de müstakil evlere büyük ilgi olması nedeniyle oldukça karlı bir ticarete imza atmaya hazırlanan Çağatay Ulusoy’un bu girişimi emlak sektöründe doğru hamle olarak yorumlandı.

Gayrimenkul yatırımları ile sürekli gündem olan Çağatay Ulusoy’un Zekeriyaköy’de kirada oturduğu biliniyor. Yakın arkadaşı olan Kıvanç Tatlıtuğ’un oturduğu Kemerburgaz’a taşınmak için Çağatay Ulusoy’un bu bölgede ev arayışı içerisinde olduğu iddia edilmişti.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir