EMLAK MAGAZİN

Demet Şener'in Uğruna İstanbul Levent'te 3 Katlı Lüks Villayı Feda Ettiği Evliliği Sona Erdi!

İbrahim Kutluay ile Demet şener oldukça tartışmalı bir şekilde boşanmışlardı. Şimdi ise Demet Şener,Kutluay'dan sonra evlendiği iş adamı Cenk Küpeli'den de boşandı. Demet Şener, Cenk Küpeli ile evlenerek Levent'teki 3 katlı lüks villasından da vazgeçmişti. Şimdi ise hem evliliği sona erdi hem de 3 katlı lüks villadan oldu...

İbrahim Kutluay ile Demet şener oldukça tartışmalı bir şekilde boşanmışlardı. Şimdi ise Demet Şener,Kutluay'dan sonra evlendiği iş adamı Cenk Küpeli'den de boşandı. Demet Şener, Cenk Küpeli ile evlenerek Levent'teki 3 katlı lüks villasından da vazgeçmişti. Şimdi ise hem evliliği sona erdi hem de 3 katlı lüks villadan oldu…

Bir dönem Türkiye’nin en ünlü mankenlerinden birisi olan Demet Şener’in İbrahim Kutluay ile evliliği de boşanması da olaylı bir şekilde gerçekleşmişti. Bu evlilik sona ererken çekişmeli boşanma gereği Demet Şener bazı kazımlar elde etti.

19 Ocak 2018’de çiftin boşanmalarına karar verilmiş ama Demet şener kendisi için uygun görülen tazminatı kabul etmeyerek davayı İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi’ne taşımıştı. Bu sırada İbrahim Kutluay ile Demet Şener sürpriz bir şekilde protokol yaparak anlaşma sağladılar ve mahkeme süreci de böylelikle sona ermiş oldu.

PROTOKOL YAPIP BOŞANDILAR!

Yapılan boşanma protokolüne göre çiftin iki çocuğunun velayeti Demet Şener’e verildi. İbrahim Kutluay ise Demet Şener’e 3 Milyon TL tazminat ödemeyi kabul etti. Bunun yanında çocuklar için de Kutluay’ın ayda 32.500 TL nafaka ödemesi yönünde mutabakata varıldı. Tüm bunların yanında aile konutu olarak nitelendirilen Levent’te bulunan 3 katlı lüks villa 10 yıl geçerli olmak kaydıyla oturma hakkı Demet Şener’e verildi. Ancak burada Demet Şener’in evlenmemesi şartı da koşuldu.

HEM EVLİLİĞİ BİTTİ HEM DE LÜKS VİLLADAN OLDU!

Demet Şener evlenmediği takdirde İstanbul Levent’te bulunan 3 katlı lüks villada 2028 yılına kadar çocukları ile beraber oturma hakkına sahip olmuştu. Ancak 21 Haziran 2019’da Demet Şener, iş adamı Cenk Küpeli ile evlenerek bu hakkını kaybetti. 19 ay Cenk Küpeli ile evli kalan Demet Şener dün de bu evliliğe son verdi. Demet Şener kısa süren bu evlilik için lüks bir villadan olmuş oldu.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir