Dillere Destan Serveti ve Mal Varlığı İle Konuşulan Bülent Ersoy Ev Fiyatına Çanta Aldı!

Sık sık sahibi olduğu serveti ile gündeme gelen Bülent Ersoy bu seferde kendisine aldığı çanta için ödediği fiyat nedeni ile magazin basınının gündemine taşındı. Bülent Ersoy mal varlığı ne kadar, Ersoy'un serveti kaç lira, ne kadar?

Dillere Destan Serveti ve Mal Varlığı İle Konuşulan Bülent Ersoy Ev Fiyatına Çanta Aldı!

Satın aldığı kürkleri, lüks yazlık evleri, villaları ve mal varlığı ile sık sık gündeme gelmeyi başaran Bülent Ersoy bu seferde satın aldığı 2 çanta için ödediği fiyat nedeni ile bir kere daha manşetlere taşındı. Henüz Türkiye'de olmayan iki çanta için bir ev parası harcayan Ersoy sınır ötesi operasyon düzenledi. 

BÜLENT ERSOY'DAN SINIR ÖTESİ ÇANTA OPERASYONU! 

Günaydın tarafından yapılan habere göre Bülent Ersoy son derece pahalı fiyatara satılan bir markanın iki çanta modelini çok beğendi. Ancak ünlü markanın Türkiye mağazalarında bu modelin henüz satışa sunulmadığı belirtildi. Satın almak istediği çantaları Türkiye'de bulamayınca hayal kırıklığına uğrayan Ersoy sınır dışı operasyon düzenlemeye karar verdi. 

Araştırmalara başlayan Bülent Ersoy istediği çantaların birini Fransa'nın Nice şehrinde birini ise Katar'da buldu. Bunun üzerine Ersoy'un çok yakın arkadaşı Ebru Erten harekete geçti. İlk olarak Fransa'ya uçan Ebru Erten buradan 7 bin 800 dolar olan çantayı satın aldı. Ardından Katar'a uçuş gerçekleştiren Ebru Hanım buradan da diva için 15 bin 600 dolar öderek iki çantaya toplamda 23 bin 400 dolar ödeme yaptı. Çantalar için yaklaşık 200 bin lira ödeyen Bülent Ersoy uçuş ve konaklama masrafları da dahil edilince beğendiği iki çantaya kavuşmak için bir ev parası ödemiş oldu. 

Sahip olduğu mal varlığı ve serveti ile sık sık konuşulan Diva son olarak ta Bodrum'dan satın almış olduğu süper lüks 2 villa ile konuşulmuş, evlere ödediği paranın yanı sıra yaptırmış olduğu tadilat ve dekorasyon harcaması ile de gündemi sallamıştı.

Yorumlar (0)