Dünya Ünlü Şarkıcı Mariah Carey Gönüllü Karantinayı Milyonlarca Dolarlık Malikanesinde Geçiriyor

Dünyanın en ünlü şarkıcılarından olan Mariah Carey koronavirüs salgını kapsamında kendisini kiraladığı malikanesine kapattı.

Dünya Ünlü Şarkıcı Mariah Carey Gönüllü Karantinayı Milyonlarca Dolarlık Malikanesinde Geçiriyor

Dünyanın en ünlü şarkıcılarından olan Mariah Carey koronavirüs salgını kapsamında kendisini kiraladığı malikanesine kapattı. Milyonlarca dolar değerinde ki yeni malikenesinde gönüllü karantina altında bulunan Mariah Carey'nin yanında çocukları da bulunuyor.

Tüm dünyayaı etkisi altına alan koronavirüs salgınında ikinci dalga etkileri konuşuluyor. Bu dönemde dünyaca ünlü isimlerde kendi önlemlerini uyguluyorlar. Bu önlemlerden bazıları da dünyanın en ünlü şarkıcılarından olan Mariah Carey'den geldi. Şarkıcı salgının Avrupa ve ABD'de hissedildiği Mart ayından itibaren kiraladığı malikanesinde bulunuyor. Görünüllü karantina altında olan Carey salgından bu şekilde korunuyor.MARİAH CAREY MİLYONLARCA DOLARLIK MALİKANESİNDEAmerikalı şarkıcı ve oyuncu Mariah Carey koronavirüs salgınından korunmak için ikiz çocukları Moroccan ve Monroe ile birlikte Los Angeles yakınlarındaki Westchester County'de bulunan bir malikane kiraladı.

Salgının ilk hissedildiği ilkbahar döneminden itibaren burada kalan Mariah Carey'a çocuklarının dışında yardımları bulunuyor. Ünlü şarkıcı daha öncede Manhattan'da yer alan süper lüks dairesinde kalıyordu. 

Yeni evinde salgın dönemini geçiren şarkıcının kaldığı malikanede 6 yatak odası ve 7 banyo bulunuyor. Son sistem teknolojik olanaklarla donatılmış durumda olan malikanede tüm mülkü 24 saat boyunca gözlem altında tutan 20 tane güvenlik kamerası da var.

Ünlü şarkıcının bu malikane için binlerce dolar kira ödediği ifade ediliyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)