Dünyanın En Pahalı Evi Satılıyor! İşte Fiyatı

Dünyanın en pahalı evi satışa çıktı. Dünyanın en zengin isimleri, ultra milyarderler ve yıldız isimlerin pahalı evlerine ev sahipliği yapan ABD'nin Beverly Hills kentinde yer alan konut rekor satış fiyatı ile dünyanın en pahalı evi unvanını elde etti.

Dünyanın En Pahalı Evi Satılıyor! İşte Fiyatı

Ünlülerin yaşadığı ve ultra milyarderlere ev sahipliği yapan Amerika'nın Beverly Hills kenti yeni bir satış ilanı ile dünyada gündem olmayı başardı. Dünyanın en pahalı evlerine ev sahipliği yapan kentte satışa çıkarılan ev dünyanın en pahalı evi unvanını ele geçirdi. 

DÜNYANIN EN PAHALI EVİ KAÇ TL?

Hollywood ünlüleri, NBA oyuncuları, dünyanın en zengin isimleri, iş adamları ve CEO'larına ev sahipliği yapan, Amerika'da en elit isimlerin yaşadığı Beverly Hills konutları ile de dikkat çekiyor. Birbirinden lüks evlere ev sahipliği yapan kentte satışa çıkarılan yeni konut ilanı bir anda ülkede gündem oldu. 

Satışa sunulan lüks malikane için talep edilen fiyat sayesinde aynı zamanda dünyanın en pahalı evi unvanını da ele geçiren konut için 1 milyarı aşan fiyat talep edildi. 

Dünyanın en pahalı evi için biçilen fiyat 160 milyon dolar açıklanırken Türk Lirası olarak hesaplandığında evin satış bedeli 1 milyar 174 milyon olarak gerçeleşti. 

BİR MÜZAYEDE SATILACAK EN PAHALI EV UNVANINI ELE GEÇİRDİ! 

Satışa sunulan lüks konak için talep edilen 160 milyon dolarlık bedel aynı zamanda bir müzayade talep edilen en yüksek fiyat olarakta rekor kırmış durumda. 

Evin birbirinden şık dekorasyona sahip olan tam 13 yatak odası bulunuyor. Beverly Hills'te yer alan en pahalı evlerin bulunduğu North Beverly Park'ta yer alan konakta devasa büyüklüğe sahip havuzda dikkat çekiyor. 

Kendisine özel koşu parkuru, tenis kortu ve 30 arabalık dev bir avlu garajı olan süper lüks evin içerisinde ise oyun odası, sinema salonu, toplantı odası, jakuzi ve sauna gibi süper lüks özellikler bulunuyor. 

Emlak365.com