Ertem Şener Beyaz TV'den Ayrıldı Mı? Ertem Şener Hangi Kanalda Program Yapmaya Başlayacak?

Türk medyasında bir yaprak dökümü daha yaşandı. 7 yıldır Beyaz TV'de spor programı yapan Ertem Şener ile yolların ayrıldığı resmen açıklandı. Ertem Şener yeni programını hangi kanalda yapacak?

Ertem Şener Beyaz TV'den Ayrıldı Mı? Ertem Şener Hangi Kanalda Program Yapmaya Başlayacak?

Türkiye'de spor programı ile bir marka haline gelen Ertem Şener ile Beyaz TV arasında ayrılık resmen açıklandı. Oldukça başarılı programlara imza atan ve çok ciddi reyting oranları yakalayan Ertem Şener'in Beyaz TV'den ayrılığı büyük merak konusu oldu. Ertem Şener Beyaz TV'den neden ayrıldı? Beyaz Futbol programı neden bitti? Ertem Şener yeni programını hangi kanalda yapacak? Ertem Şener hangi kanala transfer oldu?

ERTEM ŞENER BEYAZ TV'DEN KOVULDU MU?

Beyaz TV'de her pazar gecesi Beyaz futbol ve her pazartesi gecesi de Derin Futbol programını yapan Ertem Şener ile Beyaz TV'nin yolları ayrıldı. Ertem Şener'in ayrılığının ardından çok sayıda iddia ortaya atıldı. Herkes bu ayrılığın nedenini merak ediyor.

İddiaya göre Ertem Şener ve ekibi koronavirüs sürecinde programlara ara vermelerine rağmen Beyaz TV'den maaşlarını almaya devam ettiler. Bu sırada ise koronavirüs döneminde Ertem Şener TV8'de çalışmaya başladı. Bu durum Beyaz TV çalışanları arasında rahatsızlığa neden oldu. Spor müdürünün bir başka kanalda yer alması ve buna karşın Beyaz TV'den de maaş almaya devam etmesi kurum içerisinde tepkiler doğurdu.

KORONAVİRÜS SÜRECİNDE MAAŞ ALIP PROGRAM YAPMAMASI ERTEM ŞENER'İN SONU OLDU!

Beyaz TV çalışanları koronavirüs sürecinde maaş alamazken Ertem Şener ve ekibi maaşlarını tıkır tıkır aldılar. Sinan Engin, Ahmet Çakar ve ekibin diğer üyelerinin maaş kesintisi yaşamaması Beyaz TV çalışanları ile aralarında derin bir ayrılık doğurdu. Diğer Beyaz TV çalışanları maaş alamazken Ertem Şener ve ekibi maaşlarını tam olarak aldılar.

Beyaz TV Genel Müdürü Osman Gökçek'e kadar ulaşan bu şikayetler yeni sezonda da devam etti. Çalışanların kazan kaldırması üzerine Osman Gökçek daha fazla direnemeyerek Ertem şener ile görüşüp yolları ayırma kararı aldı. Ertem Şener'in iş çıkışı “sözleşme şartlarına uymadığı” gerekçesiyle verildi.

ERTEM ŞENER'DEN AYRILIK AÇIKLAMASI!

Yaşanan ayrılığın ardından Ertem Şener de bir açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendirdi. Ertem şener bu açıklamasında, “7 yıldır büyük bir azimle çalıştığım Beyaz TV'den ayrılma kararı aldım. Bu kararı kendi isteğimle verdim. Bundan sonraki yayın hayatından Beyaz TV'ye başarılar dilerim. Osman Gökçek'e de özel olarak teşekkür ederim.” dedi.

ERTEM ŞENER HANGİ KANALA TRANSFER OLDU?

Beyaz TV'den ayrılan Ertem Şener'in yeni programını hangi kanalda yapacağı merak konusu oldu. Ertem Şener ile Acun Ilıcalı arasında dün gece TV8 ile alakalı olarak bir görüşme gerçekleştirildiği iddia edildi. Acun Ilıcalı ekibiyle beraber Ertem Şener'i TV8'e davet etti. Bu konuda büyük oranda anlaşma sağlandığı belirtilirken kısa bir süre içerisinde TV8'de Ertem Şener ve akibinin yapacağı programın başlaması bekleniyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)