Ev Almaya Hazırlanan Çağatay Ulusoy, Kıvanç Tatlıtuğ'a Komşu Olmaya Hazırlanıyor

Çağatay Ulusoy kendisi gibi oyuncu olan Kıvanç Tatlıtuğ ile komşu olmaya hazırlanıyor.

Ev Almaya Hazırlanan Çağatay Ulusoy, Kıvanç Tatlıtuğ'a Komşu Olmaya Hazırlanıyor

Çağatay Ulusoy kendisi gibi oyuncu olan Kıvanç Tatlıtuğ ile komşu olmaya hazırlanıyor. Çağatay Ulusoy'un yüksek kira ödemek yerine ev almaya hazırlandığı öğrenildi.

Emlak365.com -  Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy kira ödemek istemediği için ev sahibi olmaya karar verdi. Son dönemlerde yükselen kira fiyatları nedeniyle bu durumdan rahatsız olduğu iddia edilen oyuncunun kendisine ev almak istediği ve arayış içinde olduğu bildirildi. Ünlü oyuncunun tercihleri arasında yer alan evlerden birinin de yakın arkadaşı olan Kıvanç Tatlıtuğ'un evinin yanında ki villa olduğu öne sürüldü. 

SATIN ALMAK İSTEDİĞİ EVİN DEĞERİ 5 MİLYON TL

Pandemi sürecinin etkileri nedeniyle kira fiyatları yükselmişti. Çağatay Ulusoy'un da bu dönemde Zekeriyaköy’deki villası için ödemiş olduğu aylık kira tutarının 20 bin TL'ye çıktığı öğrenildi. Her ay kira ödemekten bıkan Çağatay Ulusoy ev almak için harekete geçti. Sözcü'de yer alan habere göre oyuncu ev sahibi olmaya hazırlanıyor. 

İddialara göre Çağatay Ulusoy, yakın arkadaşı olan KıvançTatlıtuğ’un da evinin olduğu Kemerburgaz’daki siteden ev baktı. Bu sitede ev beğenen 30 yaşında ki oyuncunun beğendiği evin değerinin 5 milyon TL olduğu öğrenildi. Çağatay Ulusoy'un beğendiği evin Kıvanç-Başak Tatlıtuğ çiftinin yaşadığı gibi kütük evlerden birini almayı planlıyor.

Yorumlar (0)