Evi Yangında Kül Olan Çılgın Sedat'a Haciz Şoku!

Uzun yıllar boyunca yaptığı birikimler ile kendisine İstanbul Beylikdüzü'nde 3 katlı villa satın almıştı.

Evi Yangında Kül Olan Çılgın Sedat'a Haciz Şoku!
Uzun yıllar boyunca yaptığı birikimler ile kendisine İstanbul Beylikdüzü'nde 3 katlı villa satın almıştı. Bir dönem Survivor yarışması ile de adından söz ettiren ve Çılgın Sedat adı ile tanınan Sedat Kapurtu'nun evi çıkan yangında adeta kül olmuştu.

ÇILGIN SEDAT'IN HACİZ BORCUNU DEMET AKALIN ÖDEYECEK! 

Evinin yangında kül olması ve kullanılamaz hale gelmesi ile büyük üzüntü yaşayan ve tüm birikimini kaybeden Çılgın Sedat şimdi de haciz şoku ile sarsıldı. Pandemi döneminde tüm sanatçıların olduğu gibi Çılgın Sedat'ın da uzun süre işsiz kaldığı ve borçları nedeni ile haciz işlemi yapıldığı açıklandı. Özel bir televizyon kanalında sabah kuşağında program yapan ünlü isim Demet Akalın haciz borcu nedeni ile böyle bir dönemde işlem yapılmasını eleştirdi ve evi yanan ünlü ismin tüm haciz borcunu ödeyeceğini söyledi.

Programda sunuculuk yaptığı partneri Alişan ile beraber ünlü yıldızın yeni evinin tüm mobilya ve eşyalarını da alma sözü veren Demet Akalın da daha önce eşi Okan Kurt'un borçları nedeni ile haciz şoku yaşamış, evindeki tüm eşyaları götürülen ünlü isim çocuğunun yaşadığı şok nedeni ile davacı olmuş ve olay yargıya taşınmıştı.

ÇILGIN SEDAT'A YARDIM YAĞDI! EVİNİ TADİLAT ETTİRECEĞİNİ AÇIKLADI

47 yaşında olan ünlü isim serebral palsi hastası oğlu Siraç'ı yangın sonrası göremediği için büyük bir korku yaşamış, 2 çocuğu ve eşine sarılarak uzun süre göz yaşı dökmüştü. Şu anda İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kendilerine tahsis edilen bir otelde kaldıklarını açıklayan Çılgın Sedat kendilerine tanıdığı, tanımadığı çok sayıda kişiden yardım geldiğini belirterek evini kısa sürede tadilat ettireceğini ve yeniden aynı evde yaşamaya devam edeceklerini söyledi.
Yorumlar (0)