EMLAK MAGAZİN

Evinde Tadilata Başlayan Ezgi Mola İstenen Fiyatla Şok Oldu!

Ünlü oyuncu Ezgi Mola evinde tadilata başlayınca karşılaştığı fiyatlarla şok oldu. O rakamlarla Beylikdüzü'nde ev alınacağını söyleyen Ezgi Mola sitemde bulundu.

Ünlü oyuncu Ezgi Mola evinde tadilata başlayınca karşılaştığı fiyatlarla şok oldu. O rakamlarla Beylikdüzü'nde ev alınacağını söyleyen Ezgi Mola sitemde bulundu.

Bu sezon Masumlar Apartmanı dizisi ile büyük bir çıkış yakalayan ünlü oyuncu Ezgi Mola evinde tadilata karar verince gördüğü fiyatlarla neye uğradığını şaşırdı.

TADİLAT FİYATLARI ÜNLÜ OYUNCUYU ŞOK ETTİ!

Mustafa Aksakallı ile evlenmek için gün sayan ünlü oyuncu Ezgi Mola evinde tadilata başladı. Tadilat için fiyat alan Ezgi Mola gördüğü fiyatlar karşısında adeta şok oldu. Bu konuda sitemini sosyal medya üzerinden duyuran Ezgi Mola, “Evde tadilat yaptırmaya karar verdim. Geçen gidip mutfak için fiyat aldık. Fayanslar, parkeler, mutfak eşyaları değişecek. Bize bir fiyat çıkardılar neye uğradığımızı şaşırdık. Fiyatları şişirmişler. Sonra da yüzde 60 indirim yapıyoruz dediler.” ifadelerini kullandı.

120 BİN TL’YE BEYLİKDÜZÜ’NDE EV ALIRIM!

Kendisine çıkarılan tadilat maliyeti karşısında şaşkınlığını hayranları ile paylaşan Ezgi Mola, “Bir mutfağın tadilat fiyatı hiç 120 Bin TL olur mu? Bu tamamen saçmalık. Sonra da indirim yapıyoruz diyerek 40 Bin TL’ye düşürüyorlar. Bu nasıl fiyat, bu nasıl indirim. Koca mutfak yaptırdım birkaç yıl önce ve 10 Bin TL vermiştim. 120 Bin TL’ye mutfak mı olur? Yalı mı yaptırıyorum ben. 120 Bin TL’ye Beylikdüzü’nde 1+1 ev alınır.” dedi.

Ezgi Mola’nın tadilat fiyatlarından şikayet etmesine ümlü oyuncunun hayranları da destek verdi. Fiyatların normal olmadığını ve çok şişirildiğini söyleyen hayranları ünlü oyuncuya haklı olduğuna dair yorumlarda bulundular.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir