Feyza Aktan İle Davalık Olan Özcan Deniz Oğluna Yakın Olmak İçin Rekor Para Ödeyerek 7 Odalı Villa Satın Aldı!

Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan arasında yaşanan davalar tüm hızı ile devam ederken Özcan Deniz oğluna yakın olmak için kesenin ağzını açtı. Ünlü oyuncunun oğluna yakın oturmak için yeni bir ev satın aldığı iddia edildi. Deniz'in 380 metrekare büyüklüğe sahip olan yeni villası için ödediği para ise dudak uçuklattı!

Feyza Aktan İle Davalık Olan Özcan Deniz Oğluna Yakın Olmak İçin Rekor Para Ödeyerek 7 Odalı Villa Satın Aldı!

Feyza Aktan ile Özcan Deniz son derece çekişmeli geçen bir boşanma davası sonrasında yeniden bir araya gelmiş, aynı evde yaşamaya başlamıştı. Herkesin tekrar evlenmelerini bekledikleri çift peş peşe açılan davalar ve karşılıklı açıklamalar ile büyük şaşkınlık yaratmıştı. 

Süreçte en çok konuşulanlardan biri de Özcan Deniz'in boşanırken Aktan'a bıraktığı süper lüks villası için dava açması olmuştu. Özcan Deniz oğluna yakın olmak için yeni bir hamlede daha bulundu ve bu hamlesi için tam 12 milyon lira ödedi! 

ÖZCAN DENİZ'DEN YENİ HAMLE GELDİ, TAŞINMA HAZIRLIKLARI BAŞLADI! 

Özcan Deniz ile Feyza Aktan çocuklarının velayeti konusunda bir türlü uzlaşmaya varamazken süreçte Özcan Deniz'den yeni bir hamle daha geldi. Zekeriyaköy'de bulunan son derece lüks bir projeden iki villa satın alan ve bunları birleştiren Özcan Deniz evlilik kararının ardından Feyza Aktan ile bu evde yaşamaya başlamıştı. 

Boşanma sonrasında evi eşine bırakan Deniz daha sonra bu kararından vazgeçerek mahkemeye başvuruda bulunmuş ve Aktan'a bu evi boşaltması için mahkeme celbi göndermişti.İkili arasında yaşanan gerilim ve davalar devam ederken Özcan Deniz yeni bir hamlede daha bulundu ve oğluna yakın olmak için Zekeriyaköy'de yer alan başka bir villa projesinden ev satın aldı. 

Milliyet Gazetesi tarafından yapılan habere göre Deniz yeni evi için kesenin ağzını açtı. 380 metrekare büyüklüğe sahip olan lüks villa için ünlü yıldızın 12 milyon lira ödeme yaptığı iddia edilirken 7 odalı evin dekorasyonu ile uğraşan Deniz'in taşınmak için gün saydığı öğrenildi. 

Yorumlar (0)