Galatasaray'ın Yıldızı Taylan Antalyalı Ailesine 4 Milyon TL'ye Ev Aldı

Galatasaray'ın yeni dönemdeki en başarılı isimlerinden olan ve gösterdiği performans ile göz dolduran 25 yaşında ki futbolcusu Taylan Antalyalı ailesine ev aldı.

Galatasaray'ın Yıldızı Taylan Antalyalı Ailesine 4 Milyon TL'ye Ev Aldı

Galatasaray'ın yeni dönemdeki en başarılı isimlerinden olan ve gösterdiği performans ile göz dolduran 25 yaşında ki futbolcusu Taylan Antalyalı ailesine ev aldı. Daha önce kirada oturduğu öğrenilen futbolcu yeni evi için 4 milyon TL ödedi.

Galatasaray'ın hem geçen sezon hemde bu sezon başında gösterdiği performans ile parmak ısırtan futbolcusu Taylan Antalyalı gayrimenkul yatırımında bulundu. Sarı kırmızılı ekip için en önemli isimlerden birisi olmayı başaran Taylan Antalyalı, gösterdiği performansı ile takımından zam almayı başarmıştı. TAYLAN ANTALYALI 4 MİLYON TL'YE EV ALDI242 bin euroluk (2.2 milyon lira) maaşıyla takımın en az kazanan isimlerinden biri olan 25 yaşındaki futbolcunun ücretinin iki katına çıkarılacağı öğrenildi. Galatasaray tarafından yapılacak zammın ardından oyuncu 4.2 milyon TL kazanacak. Taylan Antalyalı daha önceki yıllarda kazandığı ücretle ise ev satın alamamıştı. Kirada oturan oyuncu yapılan zamların ardından İstanbul Bakırköy'den ev aldı. Bakırköy sahilde yer alan projelerden birinden ev alan ünlü futbolcunun bu ev için 4 milyon TL ödeyeceği açıklandı. Taylan Antalyalı'nın kirada oturduğunu ve daha yeni ev alabildiğini öğrenen bazı sarı kırmızılı taraftarlar ise konuyu sosyal medyaya taşıdılar. Takım için önemli bir isim olan Taylan'ın daha yüksek maaş alması gerektiğini ifaden eden kullanıcılar bazı isimlerin aldıkları maaşları kıyasladılar. Emlak365.com


Yorumlar (0)