Hakan Altun Yoğun Bakıma Kaldırıldı, Sağlık Durumu Hakkında Sibel Can'dan İlk Açıklama Geldi

Şarkılar Bizi Söyler programı ile ekranlara muhteşem bir dönüş yapan Hakan Altun çekimler öncesinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Ünlü şarkıcının yoğun bakımda tedavi altına alındığı açıklanırken programdaki partneri Sibel Can, Altun'un sağlık durumu hakkında son dakika açıklamasında bulundu. Hakan  Altun neden hastaneye kaldırıldı, beyin kanaması mı geçirdi, son sağlık durumu ne?

Hakan Altun Yoğun Bakıma Kaldırıldı, Sağlık Durumu Hakkında Sibel Can'dan İlk Açıklama Geldi
Romantik şarkıların vazgeçilmez sesi Hakan Altun yoğun bakıma kaldırıldığı haberleri ile sevenlerini üzmüştü. Ünlü şarkıcının program hazırlıkları esnasında fenalaştığı, konuşmakta zorlanmaya başlanması üzerine hemen ekip arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldığı duyurulmuştu.

Nişantaşı'nda bulunan özel bir hastaneye kaldırılan Hakan Altun'un yoğun bakım servisinde tedavi altına alındığı, daha öncede beyin tümörü nedeni ile ameliyat olan ünlü şarkıcının beyin kanaması geçirmiş olmasından şüphelenildiği duyuruldu.

HAKAN ALTUN'UN SON SAĞLIK DURUMU NASIL, NEDEN HASTANEYE KALDIRILDI, HASTALIĞI NE?

Ünlü şarkıcı Hakan Altun'un hastaneye kaldırıldığının açıklanmasının ardından sevenleri büyük üzüntü yaşarken son sağlık durumu da merak konusu olmuştu. Konu hakkında açıklama Şarkılar Bizi Söyler programındaki partneri Sibel Can tarafından yapıldı.

Sibel Can, Hakan Altun'u hastanede ziyaret ederken partnerinin sağlık durumu hakkında ise "Hakan Altun'un konuşmakta biraz zorlandığını daha önce geçirdiği beyin tümörü ameliyatına bağlı olarak beyin kanaması riskinin olduğunu düşünüyoruz" diyerek şu anki durumunun iyi olduğunu dile getirdi.

Hakan Altun'un yapılan ilk tetkiklerin ardından annesini görüntülü olarak aradığı ve konuştuğu da belirtiliyor. Ünlü sanatçının kontrol amaçlı yoğun bakıma alındığı, 2007 senesinde ameliyatını gerçekleştiren doktorunun kontrolü altında olduğu da gelen ilk bilgiler arasında bulunuyor.

2007 senesinde Hakan Altun beyninin sağ tarafından bulunan beyin tümörü nedeni ile ameliyat olmuş, iyi huylu olduğu tespit edilen mandalina büyüklüğündeki tümör 2,5 saat süren bir ameliyatın ardından alınmıştı. 48 yaşındaki Hakan Altun'un yapılan tetkiklerin sonuçlarına göre hastanede bir süre daha tutulacağı öğrenildi.
Yorumlar (0)