İstanbul'da Vaka Sayıları Artınca Kıvanç Tatlıtuğ'un İmdadına Bodrum'da Kışa Hazırladığı Villası Yetişti!

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer Tatlıtuğ, İstanbul'da vaka sayıları artınca Bodrum'a gittiler. Bodrum'da bir villa kiralayan ve bu villayı kışa hazırlayan çift kara yolu ile Bodrum'a giderek evlerine yerleştiler.

İstanbul'da Vaka Sayıları Artınca Kıvanç Tatlıtuğ'un İmdadına Bodrum'da Kışa Hazırladığı Villası Yetişti!
Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ pandemi sürecinde kendisine dikkat eden isimler arasında yer alıyor. Ancak buna rağmen geçtiğimiz aylarda koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Ancak Kıvanç Tatlıtuğ tedbiri elden bırakmamaya devam ediyor.

Zatürre teşhisi konulan ve ardından koronavirüse yakalandığı anlaşılan Kıvanç Tatlıtuğ tedavi olmuş ve tedavisi biter bitmez Bodrum'un yolunu tutmuştu. Bütün yazı eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile Bodrum'da geçiren Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz ay yeni bir dizi projesi için İstanbul'a gelmiş ve dizi çekimlerine başlamıştı.

PANDEMİ NEDENİYLE İSTANBUL'DAN KAÇTILAR

Koronavirüs vaka sayılarının İstanbul'da artmasından büyük endişe duyan Kıvanç Tatlıtuğ radikal bir karar alarak işi gücü bırakıp İstanbul'u terketti. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Tatlıtuğ çifti yeniden Bodrum'a döndüler. Kalabalıklara karışmamak için tedbiren uçağa bile binmeyen ünlü çift özel araçları ile karayoluyla Bodrum'a gittiler.

VİLLA KİRALAYIP KIŞA HAZIRLADILAR!

Bodrum'da geçtiğimiz yaz bir villa kiralayan Tatlıtuğ çifti bu villayı kendi zevklerine göre dekore etmiş ve kış aylarında da kalabilmeleri için çeşitli güçlendirmeler yaptırmışlardı. Villada yapılan bu değişimlerle kışın da kalınabilecek bir konuma gelen ev Tatlıtuğ çiftinin pandemide imdadına yetişti. Ünlü çift Bodrum'a giderek villalarında yaşamaya başladılar. Kıvanç Tatlıtuğ'un pandeminin etkisini azaltana kadar İstanbul'a dönmeyi düşünmediği hatta bu yılı Bodrum'da geçirmeye karar verdiği belirtildi.

Emlak365.com
Yorumlar (0)