Kadırgalı Seda'nın yeni eşinin oğlu, kendisinden dobra çıktı! Sosyal medya kullanıcısına verdiği yanıttan sonra ortalık buz kesti: “Seda abla annem değil!”

Geçtiğimiz aylarda 7’inci kez nikah masasına oturarak “bir daha evlenmem” sözünü çiğneyen ünlü şarkıcı Seda Sayan, Bu kez de yeni eşinin oğlu Artur Ökten ile gündeme geldi. Sosyal medya kullanıcılarının dikkatlerini çekmeyi başardı. İşte ayrıntılar…

Kadırgalı Seda'nın yeni eşinin oğlu, kendisinden daha dobra çıktı!

Yıllar önce seslendirdiği şarkı ile şarkıcılığa ilk adımını atan Seda Sayan, zaman içerisinde büyük başarılara imza atarak Türkiye’nin en sevilen ünlü isimlerinden birisi olmayı başardı. Çıkardığı albümler, sunduğu gündüz kuşağı programları ve sahne performansları ile sanat camiasında adından en çok söz ettiren isimlerinden birisi olmayı başaran Seda Sayan, bu yıllar içerisinde özel hayatı ile de dikkatlerin üzerine toplanmasını sağladı.

Ünlü isimler ile yaşadığı aşklar ve başından geçen evlilikler ile sanat camiasında birliktelikleri ile en çok anılan isimlerinden birisi olan Seda Sayan, bundan önce 6 kez evlendi ve kendisi gibi ünlü olan Sinan Engin’den bir oğlu oldu. Sık sık magazin kameraları tarafından takip edilen Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin de ünlüler dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olmayı başardı.

Bir süredir özel hayatı ile değil de geçirdiği estetik operasyonlar ile gündeme gelen ve hem fiziği hem de güzelliği ile yıllara meydan okumayı başaran 59 yaşındaki Seda Sayan, aylar önce verdiği bir röportajda bir daha evlenmeyi düşünmediğini ifade etmişti. Sayan’ın bir süredir kimse ile görüntülenmiyor olması da bu sözünün arkasında durduğunu gösterdi. Ancak bu durum uzun sürmedi ve ünlü şarkıcı gönlünü vokalisti Çağlar Ökten’e kaptırdı.

Geçtiğimiz aylarda ailelerinin katılmadığı, yalnızca birkaç yakın arkadaşının bulunduğu sade bir nikah töreni ile hayatlarını birleştiren Ökten- Sayan çifti, aralarındaki yaş farkı ile gündeme bomba gibi düşerken bu kez de Ökten’in oğlu Artur Ökten’den beklenmeyen bir çıkış geldi.

TANIŞTILAR!

Kadırgalı Seda'nın yeni eşinin oğlu, kendisinden dobra çıktı! Sosyal medya kullanıcısına verdiği yanıttan sonra ortalık buz kesti: “Seda abla annem değil!”

Geçtiğimiz aylarda eşinin ailesine bir ziyaret düzenleyen Seda Sayan, orada eşinin ilk evliliğinden olan oğlu Artur Ökten ile de tanıştı.

SOSYAL MEDYA KULLANICISINDAN SİNİRLENDİREN YORUM!

Seda Sayan’ın bir gönderisine yorum yapan Artur Ökten’e, bir sosyal medya kullanıcısından cevap geldi. “Seda annen artık arkanda, sırtın yere gelmez” diyen sosyal medya kullanıcısına, Artur Ökten’den yanıt gecikmedi.

“ANNE DEĞİL ABLA DİYORUM!”

Sosyal medya kullanıcısna cevap veren Artur Ökten, Sayan’a anne değil abla dediğini ve Sayan’ın değil gerçek annesinin arkasında olduğunu belirtti.