Kendisini Mehdi ilan eden Tuncer Çifçi, Adnan Oktar'ın tahtına oturmaya hazırlanıyor! Tuncer Çiftçi kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yayımladığı videolar ve sürdüğü yaşam tarzı ile hakkında Türkiye'nin yeni Adnan Oktar'ı yorumları yapılmasına neden olan Tuncer Çiftçi gündemden düşmüyor. Kendi deyimi ile Mehdi Tuncer Çiftçi kimdir, nereli, kaç yaşında, doğum günü ve yeri neresi, tarikat lideri mi?

Kendisini Mehdi ilan eden Tuncer Çifçi, Adnan Oktar'ın tahtına oturmaya hazırlanıyor!

Sosyal medyada yayımladığı videolar ile büyük yankı uyandırmaya devam eden ve kendisini Mehdi ilan eden Tuncer Çitçi yine ülke gündemini sallamayı başardı. Daha öncede yayımladığı şelale videosu ile büyük yankı uyandıran Tuncer Çiftçi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile bir kere daha gündemi salladı. 

Kendi radyo kanalı bulunan ve bu kanal üzerinden yaptığı yayınlar ile çok konuşulan Tuncer Çiftçi sosyal medya hesabından paylaştığı doğum günü videosu ve elindeki uzun namlulu silah videoları ile büyük yankı uyandırdı. Kendisini mehdi olarak ilan eden Tuncer Çiftçi Türkiye'nin yeni Adnan Oktar'ı olarak gösteriliyor. 

TUNCER ÇİFTÇİ KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Tuncer Çiftçi hakkında çok fazla bilgi yer almazken 2005 senesine kadar süt ve peynir işleri ile uğraştığı, daha sonra aldığı kararla Kocaeli iline yerleştiği ve burada kendisine radyo kurarak mürit toplamaya başladığı belirtiliyor. Gerek etrafındaki kadınların kendisine olan hayranlığı gerek yaşam ve giyim tarzı ile Adnan Oktar'a benzetilen Tuncer Çiftçi kendisini mehdi olarak ilan etmişti. 

Kendisini Mehdi ilan eden Tuncer Çifçi, Adnan Oktar'ın tahtına oturmaya hazırlanıyor! Tuncer Çiftçi kimdir, nereli, kaç yaşında?

MEHDİ TUNCER ÇİFTÇİ DOĞUM GÜNÜ NE ZAMAN?

Sahibi olduğu süper lüks villasının içerisinde elinde uzun namlulu silahlarla video çeken Tuncer Çiftçi kendi doğum gününü kutladı. Kendisini mehdi ilan eden Tuncer Çiftçi doğum gününü 26 Temmuz olarak duyurdu. 

Kendisini Mehdi ilan eden Tuncer Çifçi, Adnan Oktar'ın tahtına oturmaya hazırlanıyor! Tuncer Çiftçi kimdir, nereli, kaç yaşında? - Resim : 2

TUNCER ÇİFTÇİ'NİN ŞELALE VİDEOSU NEDİR?

Kendisini mehdi olarak ilan eden Tuncer Çiftçi'yi tüm Türkiye şelale videosu ile tanımıştı. Bu videoda kadınlar şelalenin altına giriyordu. Söz konusu videoyu aşağıda izleyebilirsiniz...