Konya'da Kardeşler Arasındaki Miras Kavgasında Kan Aktı! Ağabeyini Tüfekle Vurarak Öldürdü

Konya'da iddialara göre iki kardeş arasında miras tartışması nedeni ile kavga yaşandı. Telefonda başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken abisinin Merkez Selçuklu ilçesi Horozluhan Mahallesi Kavakaltı Sokak'ta yer alan iş yerine giden kişi tüfekle abisini sırtından vurdu. Konya'da miras cinayeti hakkında merak edilen detaylar haberimizde...

Konya'da Kardeşler Arasındaki Miras Kavgasında Kan Aktı! Ağabeyini Tüfekle Vurarak Öldürdü

İki kardeş arasında miras nedeni ile yaşandığı idddia edilen tartışmada kan döküldü. 

SON DAKİKA HABERİ: KONYA'DA MİRAS CİNAYETİ!

Konya'da yaşanan kavgada ne yazık ki kan döküldü. 30 yaşındaki Adnan U. iddialara göre 32 yaşındaki ağabeyi Aziz U. ile telefonda miras anlaşmazlığı nedeni ile tartışma yaşadı. 

Telefonda yaşanan tartışma sonrası küçük kardeş Adnan U. ağabeyine ait olan Merkez Selçuklu ilçesi Horozluhan Mahallesi Kavakaltı Sokak'ta yer alan iş yerine gitti. Telefonda başlayan tartışma burada da sürdü. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Adnan U. ağabeyini yanında getirdiği tüfekle sırtından vurarak olay yerinden akçtı. 

Kavga sesleri ve silah gürültüsü sonrası polise yapılan ihbar sonrası olay yerine çok sayıda polis ekibi ve sağlık görevlisi sevk edilirken sağlık görevlilerin tüm müdahalelerine rağmen ne yazık ki kurtarılamadı. Olay ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlatan polis kaçan küçük kardeş Adnan U.'rı yakalamak için çalışmalara başlarken iki kardeş arasında miras paylaşımı nedeni ile husumet oluştuğu iddia edildi. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)