Koronavirüs Nedeni İle Evinde Karantinada Olan Ali Sunal Hastaneye Kaldırıldı!

Ezo Sunal ile beraber koronavirüse yakalandıklarını duyuran Ali Sunal evinde karantina altına alınmıştı. Gelen son dakika haberi ile ünlü komedyenin yaşadığı solunum sıkıntısı nedeni ile hastaneye kaldırıldı. Ali Sunal'ın son sağlık durumu ne, durumu ciddi mi?

Koronavirüs Nedeni İle Evinde Karantinada Olan Ali Sunal Hastaneye Kaldırıldı!
Ekranların en uzun soluklu komedi programlarından biri olan Güldür Güldür Show'un sunucu, merhum Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal, kız kardeşi olan Ezo Sunal ile birlikte koronavirüs hastalığına yakalandığını duyurmuştu. Evinde karantina altında olan ünlü oyuncunun yaşadığı solunum sıkıntısı nedeni ile hastaneye kaldırıldığı açıklandı.

ALİ SUNAL'IN SAĞLIK DURUMU NASIL, SON DURUMU NE?

Akşam Gazetesi tarafından yapılan haber ile ünlü komedyen Ali Sunal'ın yaşamış olduğu solunum sıkıntısı neden ile hastaneye kaldırıldığı açıklanmıştı. 43 yaşında olan Ali Sunal'ın ikinci bebeğine hamile olan eşi Nazlı Kurbanzade'nin sağlık durumu hakkında ise bilgi verilmedi.

Ali Sunal resmi sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklama ile kendinize çok dikkat edin yazarak "Herkese merhaba, tedavim bitti, iyiyim, eve çıktım. İlgilenen herkese teşekkürler, sağlıklı günler dilerim" diyerek tedavisinin bittiğini ve eve çıktığını söyledi. Evde karantinasına devam edecek olan ünlü yıldızın kızkardeşi Ezo Sunal'da koronavirüs'e yakalanmış, 20 gün önce anne olan Ezo Sunal'ın tedavisine evinde devam edeceği duyurulmuştu. Ali Sunal'ın da hastanede oksijen desteği aldığı, solunumunun düzelmesi üzerine tekrar eve sevk edildiği açıklandı.
Yorumlar (0)