Les Ottomans Hotel İcradan Satıldı, Ahu Aysal Kerimoğlu'ndan İlk Açıklama Geldi!

Bir dönem Galatasaray Başkanı olarak görev yapan ünlü işadamı Ünal Aysal'ın eski eşi Ahu Aysal Kerimoğlu eşinin maddi sıkıntıları nedeni ile yalısını teminat olarak göstermişti.

Les Ottomans Hotel İcradan Satıldı, Ahu Aysal Kerimoğlu'ndan İlk Açıklama Geldi!

Bir dönem Galatasaray Başkanı olarak görev yapan ünlü işadamı Ünal Aysal'ın eski eşi Ahu Aysal Kerimoğlu eşinin maddi sıkıntıları nedeni ile yalısını teminat olarak göstermişti. Aysal borçlarını ödeyemeyince Les Ottomans Hotel icradan Akbank'a satıldı.

Emlak365.com  / Les Ottomans Hotel uzun süredir ünlü işadamı Ünal Aysal'ın borçları nedeni ile icradan satılması nedeniyle gündemi meşgul ediyordu. Bir dönem Galatasaray spor kulübünün de başkanlık koltuğunda oturan Ünal Aysal işlerinin kötü gitmesi nedeniyle maddi sorunlar yaşarken banka alacakları nedeni ile İstanbul'un en değerli taşınmazlarından biri olan Muhsinzade Yalısı icradan satıldı. 

İSTANBUL'UN EN DEĞERLİ YALISI İCRADAN AKBANK'A SATILDI! 

İstanbul'un en değerli taşınmazları ve yalıları arasında gösterilen Muhsinzade Yalısı Ahu Aysal Kerimoğlu tarafından Les Ottomans Hotel adı ile işletiliyordu. Son derece başarılı giden işletme İstanbul jet sosyetesinin davetleri için vazgeçilmez bir mekan haline gelmişti. Eski eşinin işlerinin kötü gitmesi nedeni ile Ahu Aysal Kerimoğlu otelini bankaya ipotek gösterince olanlar oldu. Ünal Aysal bankaya olan borçlarını ödemekte sıkıntılar yaşayınca Les Ottomans Hotel icradan satışa çıktı. 

OTELİ İCRADAN SATILAN KERİMOĞLU: BİR AYAĞIM TOPRAK ALTINDA KALDI! 

Otelin icradan satılmasının ardından ilk açıklamayı Hürriyet Gazetesi yazarı Cenker Tezel'e yapan Kerimoğlu “Ben Ünal Aysal beyin işleri bozulunca oteli ona verdim. O da otel için kredi çekti, ödemekte zorlanınca da otel satışa çıktı. Çok üzgünüm ama yapacak bir şey yok. Arkaya bakamazsınız. Olan oldu, otel gitti. Orası benim çocuğum gibiydi, bir ayağım toprak altında kaldı diyebilirim ama geriye de bakamayız” diyerek yaşadığı üzüntüyü dile getirdi. Aysal otelin satış haberleri sonrasında da eski eşine otelini ipotek göstermesi nedeniyle uzun süre gündemde kalmıştı. 

Yorumlar (0)