Ormanda Yakılan 2 Bin Cep Telefonunun Altından FETÖ'cü Müteahhit Çıktı İddiası!

Kayseri'de ormanlık alanda doğa yürüyüşü yapan vatandaşlar tarafından bulunan yakılmış cep telefonları tüm ülkede soru işaretleri oluşturmuştu.

Ormanda Yakılan 2 Bin Cep Telefonunun Altından FETÖ'cü Müteahhit Çıktı İddiası!
Kayseri'de ormanlık alanda doğa yürüyüşü yapan vatandaşlar tarafından bulunan yakılmış cep telefonları tüm ülkede soru işaretleri oluşturmuştu. Yaklaşık 2 bin adet lüks cep telefonun yakılması olayında FETÖ şüphesi ortaya çıktı.

Sabah Gazetesi yazarlarından Ali Altuntaş tarafından yapılan habere göre Kayseri'de yakılmış halde bulunan 2 bin cep telefonu soruşturmasını yürüten güvenlik güçleri FETÖ soruşturması kapsamında yargılanmasına devam edelin ünlü bir müteahhit çıktı.

JANDARMA SORUŞTURMAYI DERİNLEŞTİRDİ, ALTINDAN FETÖ'CÜ OLDUĞU İDDİA EDİLEN MÜTEAHHİT ÇIKTI! 

Ormanlık alanda yakılmış halde bulunan 2 bin cep telefonu soruşturmasını derinleştiren Jandarma Ekipleri yeni verilere ulaştı. Kayseri'nin İncesu ilçesine bağlı olan Avşar mevkiinde yakılmış halde bulunan 2 bin cep telefonu kriminal incelemeye alınırken Jandarma olay yerinde vatandaşların ifadelerini almaya başladı.

Olaya tanıklık ettiği belirlenen bir vatandaşın hayvanlarını otlatırken 15 Temmuz darbe girişiminden yaklaşık 2 ay sonra 3 kişinin lüks bir ciple gelerek, poşetler içerisinde yanında getirdikleri 4 torba telefonu yaktığını gördüğünü söylemesi üzerine inceleme derinleştirildi.

Telefonları getirdiği iddia edilen jeep hakkında yapılan incelemede lüks aracın bir müteahhide ait olduğu belirlendi. Müteahhidin cep telefonlarını yaktıktan kısa süre sonra aracını sattığı, kendisinin de FETÖ soruşturması kapsamında sorgulanmasına devam edildiği belirtilirken kriminal incelemeye alınan cep telefonlarından bir bilgi çıkıp çıkmayacağı ise merak konusu oldu.

FETÖ yargılanması devam eden müteahhidin yakılan cep telefonları nedeni ile de soruşturulacağı, cep telefonlarının içerisinde bulunan bilgilerin ise ekipler tarafından kurtarılmaya çalışıldığı, ancak cep telefonlarının yakılması nedeni ile bilgilere ulaşılmasının son derece zor olduğu belirtiliyor.
Yorumlar (0)