Show TV'nin Ramo Dizisi Neden Final Yapıyor, Sebebi Ne? Başka Hangi Diziler Final Yapacak?

Show TV ekranlarında her Cuma akşamı yayınlanan Ramo dizisi için final haberinin gelmesi izleyicileri adeta şok etti. Peki Ramo dizisi neden final yapıyor? Ramo dizisinin final yapma sebebi ne? Ramo dizisinin bileti neden kesildi? Ramo dizisi neden bitti?

Show TV'nin Ramo Dizisi Neden Final Yapıyor, Sebebi Ne? Başka Hangi Diziler Final Yapacak?
Show TV'de her Cuma akşamı izleyicilerle buluşan Ramo dizisinin final yapacağı haberinin resmen açıklanması ile dizinin hayranları büyük bir şok yaşadılar. Ramo dizisi neden final yapıyor sorusuna ise herkes bir yanıt aramaya başladı. Oldukça güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyicisi hikayesi ile ortalamanın üzerinde reytingler yine de Ramo dizisini kurtarmaya yetmedi.

RAMO DİZİSİ FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Ramo dizisinin final bölümü bu hafta ekranlara gelecek. İzleyiciler dizinin final bölümünü 16 Nisan 2021 Cuma akşamı Show TV ekranlarında izleyebilecekler. Peki Ramo neden bitti? Ramo dizisi nasıl bitecek? Final bölümünde hangi sürprizler olacak? “Kıyamet Kopacak” şeklinde tanıtımı yapılan Ramo dizisi final bölümü için hangi büyük olaylar görekemli sahnelerle çekilip yayınlayacak.

RAMO DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPACAK?

Ramo dizisinin neden final yaptığı çok sayıda insanın merak konusu olmaya devam ediyor. Öncelikle bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ne Show TV ne de yapımcı firma kamuoyunu ve dizinin hayranlarını neden final yapıldığına dair ikna etmeye hiç gayret göstermedi. Hatta Ramo dizisinin neden final yaptığı bile açıklanmadı. Ancak olayı arkasında bir Show TV gerçeği olduğu kulislere bomba gibi şimdiden düştü.

Televizyon kulislerinde konuşulanlara göre Show TV radikal bir karar imza attı. Bu sezon neredeyse tüm dizilere final yaptırma kararı alan Show TV yeni sezona yeni dizilerle girmeye karar verdi. Bunun ilk kurbanı ise Arıza dizisi oldu. Arıza dizisi final bölümünü yayınlayarak ekranlardaki macerasına son verdi. Şimdi ise sırada Ramo dizisi var. Ramo dizisi de bu hafta final bölümü ile ekranlardan ayrılacak. Show TV ayrıca iki dizisine daha bu sezon final yaptıracak. Bunların ilki Cumartesi akşamları yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk olacak. Final yapacak sonuncu Show TV dizisi ise Türk televizyon tarihinin başarılı yapımları arasına girmiş olan Çukur olacak. Ancak bu iki dizinin kesin final tarihi henüz açıklanmadı.

 
Yorumlar (0)